WD 1TB İntellipower HDD'yi Değiştirme

KarahanTopal

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Ben bir toplama bilgisayar listesi oluşturdum ve farkında olmadan listeyi birlikte yaptığım tanıdığım harddiski wd green 1 tb 64 mb intellipower koymuş. Bi ara listeyi açayım bakayım dedim rpm göremeyince intellipower yazdım baktım ve baktım ki güç tasarrufu için harddiskin rpm değerini kendi ayarlamasıymış intellipower ve 7200 den aşağı bir değer sağlıyormuş. Ben şuan değiştirmek için çabalıyorum fakat değiştiremezsem bana nasıl eksileri olur?
Not: Bilgisayar ağırlıklı oyun için ve video kayıt işlemi içindir.

images (31).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İçine işletim sistemi kurulmayacaksa yada çok uzun yükleme sürelerine sahip oyun oynanmayacaksa sorun çıkartmayacaktır. 7200 RPM disklerden çok aşağı performans sağlamıyor, video kayıt işlemlerinde 4k ham görüntü kaydetseniz dahi yeterli olacaktır. Yükleme sürelerinde de 7200 RPM disklerden çok aşağı performans almazsınız. Gereksiz yere masraf yapmanıza gerek yok bence, yok ben alıcam diyorsanız bu diski depolama diski olarak kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı