WD 2,5" 1TB Elements SE USB3.0 veya SEAGATE 2,5" 1TB Expansion USB3.0

Barış

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi taşınabilir hard disk almayı planlıyorum. Sizce bu mu;

VATAN COMPUTER - WD - 2,5" 1TB Elements SE USB3.0 / USB2.0 Ta

yoksa bu mu;

VATAN COMPUTER - SEAGATE - 2,5" 1TB Expansion USB3.0 / USB2.0 Ta

Düşüncelerinizi bekliyorum. Eğer bu iki markadan birisini kullanıyorsanız kullanıcı deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim. Sizin tavsiye edeceğiniz başka hard diskler varsa onlar da olur. Bütçem yaklaşık 200 tl. Bu arada taşınabilir hard diskler için fat32 ya da ntfs dosya sistemlerinden hangisi daha iyidir?

İki markanın taşınabilir diskini de kullandım. Ben biraz da düşmelere dayanıklı disk al derim. Bugün belki biraz fazla para verirsin ama yarın bana hak verirsin. 1 TB veri büyük bir şey. Disk bozulunca zaten veriye yanarsın, diske değil...

İki markanın taşınabilir diskini de kullandım. Ben biraz da düşmelere dayanıklı disk al derim. Bugün belki biraz fazla para verirsin ama yarın bana hak verirsin. 1 TB veri büyük bir şey. Disk bozulunca zaten veriye yanarsın, diske değil...

Peki Recep Abi. Zaten ben de depo amaçlı alıyorum. Yani taşıma işini çok fazla yapmam. Dayanıklılık filtresini hemen karşılaştırma listeme ekliyorum. Bütçem 200 tl dedim ama üzerine çıkmam sıkıntı yaratmaz. Yorumun için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı