WD-40 ile fan temizliği sorun oluşturur mu?

YokBirSteamim

Decipat
Hava tüpü ile normalde temizliyorum fanları ama şu anki konumuna yakın bir bilgisayarcıya almak istediğimi söyledim. Bizde yok biz de WD 40 kullanıyoruz dedi. Bunu kullanmam sizce bir problem oluşturur mu?
Kullandıktan sonra 5-10 dakika kadar beklemen lazım falan dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava tüpü ile normalde temizliyorum fanları ama şu anki konumuna yakın bir bilgisayarcıya almak istediğimi söyledim. Bizde yok biz de WD 40 kullanıyoruz dedi. Bunu kullanmam sizce bir problem oluşturur mu?

Kuvvetli bir pas sökücü WD40 fan içindeki rotor veya stator yataklarına zarar verebilir veya başka devrede kısa devreye dolayısı ile sıvı temaslı donanım bozulmasına neden olabilir asla önerilmez!

Wd40 daha çok fanı yağlamak için kullanılıyor ne temizliği ?

Kuvvetli bir pas sökücü WD40 fan içindeki rotor veya stator yataklarına zarar verebilir veya başka devrede kısa devreye dolayısı ile sıvı temaslı donanım bozulmasına neden olabilir asla önerilmez!

WD40 kontak yağlayıcı spreydir. Fanın bilyasına sıkılabilir fakat fan temizliği için kullanılmaz daha çok toz tutar.

WD-40 bildiğiniz yağ, yağlamak için falan kullanılabilir belki ama temizlik için asla önermem. Ayrıca WD-40 sıvı temasını tetikleyebilir.

Teşekkür ederim almayacam.

Bu adamlar da tam tefeci, millet temizletmek için getiriyor bununla temizliyorlar sonra adamlar da sık sık temizletmek zorunda kalıyor, pis kapitalistler.

Teşekkür ederim almayacam.

Bu adamlar da tam tefeci, millet temizletmek için getiriyor bununla temizliyorlar sonra adamlar da sık sık temizletmek zorunda kalıyor, pis kapitalistler.
Entry PP uyumu.
Mahalle bilgisayarcisina gunahimi vermem bazi ornekler haric. Kapitalizm komunizm demiyorum, bunlar kucuk esnaf. Gordugum yerde kacarim, Allah ellerine dusurtmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı