WD 500 GB HDD durup çalışıyor

12ALİGEDİK12

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım WD 500 GB HDD'yi taktım fakat 1 2 saniye durup tekrar çalışıyor ve pcmi yavaşlatıyor içine oyun yüklemeye çalışıyorum. Yarıda kalıyor, çözümü bilen var mı acaba?
James Donkey 120 GB işlemcim vardı bunuda ek olarak taktım.
Sistem özellikleri:
300 Watt Power suply.
GT 1030 2 GB.
Xeon E5450 3 GHz işlemci.
6 GB RAM.
120 GB James Donkey SSD.

Yeni aldığım WD 500 GB HDD'yi taktım fakat 1 2 saniye durup tekrar çalışıyor ve pcmi yavaşlatıyor içine oyun yüklemeye çalışıyorum. Yarıda kalıyor, çözümü bilen var mı acaba?
James Donkey 120 GB işlemcim vardı bunuda ek olarak taktım.
Sistem özellikleri:
300 Watt Power suply.
GT 1030 2 GB.
Xeon E5450 3 GHz işlemci.
6 GB RAM.
120 GB James Donkey SSD.
Hard disk sentinel ile HDD bir test yapın, HDTune kullanarak sağlık durumunu öğrenip bizimle paylaşın lütfen.

Hocam, 500 GB olan mekanik disklerin üretimi duralı çok oldu. Firmalar uzun süredir üretmiyor. Çoğu revizyonlu ürünler. Bu nedenle arkadaşlara tavsiye etmiyorum. @183206 hocam, bu konuda deneyim sahibi oldu. Kendisi de kesinlikle tavsiye etmiyor.

buyrun hocam sağlık %100 dü bunu yapınca %99 a düştü çözemedim
@377660

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıawrbawbraw.PNG
    Ekran Alıntısıawrbawbraw.PNG
    92,2 KB · Görüntüleme: 30
  • jhljhljh.PNG
    jhljhljh.PNG
    91,9 KB · Görüntüleme: 41
Güç kaynağınız yeterli gücü veremiyor olabilir. Diskin güç kablosunda da bir sorun olabilir. Deneyebiliyorsanız başka bir güç kaynağı ile deneyin ya da güç kablosunu değiştirin.

Güç kaynağınız yeterli gücü veremiyor olabilir. Diskin güç kablosunda da bir sorun olabilir. Deneyebiliyorsanız başka bir güç kaynağı ile deneyin ya da güç kablosunu değiştirin.
farklı güç kaynağıyla deneme şansım yok ama 2 3 tane güç kablosu var güç kaynağından gelen hepsini taktım deiştirerek fakat sonuç hep aynı

Acaba gelen gücü arttırmanın bi yolu falan varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı