Elektronik WD Black SN850 1TB 1.840₺

İptali farklı gerekçeler göstererek tekrar tekrar deneyin. Gönderime hazırlanıyor aşamasındaki birçok siparişimi iptal edebildim Amazon'da.
Ben de iptal edip tekrar sipariş verebildim. Umarım stok vs. sorunu olmaz.

Valla DH forumda da birçok kişi almış. Her türlü gelir de bu kadar kişi alınca gönderim gecikir mi emin olamadım 😄
Çoğu kişi al sat amacıyla aldı bence. Ben de açıkçası o amaçla aldım ama satamazsam kullanırım. Birçoğu iade edecektir ancak.

Nasıl anlarız? İlla servisimi aramamız gerekecek. :)

Valla hocam o modelde M.2 SSD için yok galiba 4.0 desteği. 3.0 hızında kullanılacaktır ama bence alabilirsiniz yine de. Sonuçta bu SSD'nin PCIe 3.0'daki muadili 970 Evo Plus desek o da en ucuz 2075 TL.

Çoğu kişi al sat amacıyla aldı bence. Ben de açıkçası o amaçla aldım ama satamazsam kullanırım. Birçoğu iade edecektir ancak.

Bende Windows 250GB'lık 970 Evo Plus'a kurulu, geçen aylarda Amazon 1TB 980 Pro'yu 2050 TL'ye satmıştı, almadığıma pişman olmuştum. Bunu yakalayınca kaçırmadım, kullanmak için aldım yani. Satmak için almak çok mantıklı gelmedi bana çünkü sabahtan beri stokta, çok fazla kişi aldı, haftaya ikinci el piyasasında arz çok olunca fiyatlar düşecek.

Son düzenleme:
İptali farklı gerekçeler göstererek tekrar tekrar deneyin. Gönderime hazırlanıyor aşamasındaki birçok siparişimi iptal edebildim Amazon'da.
sorun değil 85 tl için tekrar tekrar bakıp bu stresi yaşamak istemiyorum. Eğer kampanyadan faydalanamazsam olacak sorun cok daha büyük benim için. Vadeli işlemler öğretti bunu bana sağolsun.... Zor yoldan öğrendik

Ben sistem yükseltmesi yaptığımda kullanacağım malum fiyatlar her gün artıyor kampanya buldukça alıp stokluyorum. Şu an için 5600X ve 570 anakart lazım o kadar

Valla hocam o modelde M.2 SSD için yok galiba 4.0 desteği. 3.0 hızında kullanılacaktır ama bence alabilirsiniz yine de. Sonuçta bu SSD'nin PCIe 3.0'daki muadili 970 Evo Plus desek o da en ucuz 2075 TL.

Bende Windows 250GB'lık 970 Evo Plus'a kurulu, geçen aylarda Amazon 1TB 980 Pro'yu 2050 TL'ye satmıştı, almadığıma pişman olmuştum. Bunu yakalayınca kaçırmadım, kullanmak için aldım yani. Satmak için almak çok mantıklı gelmedi bana çünkü sabahtan beri stokta, çok fazla kişi aldı, haftaya ikinci el piyasasında arz çok olunca fiyatlar düşecek.
Öyle hocam ama dolar kuru ve ürün kalitesi belli iken ne kadar düşer ki fiyatlar? Acelesi olan zaten iade eder kalanlar da kullanır. 1 TB SATA SSD fiyatları belliyken SN850'nin ikinci değer kaybının çok fazla olmayacağını düşünüyorum ama abartanlar elbette piyasayı bozacaktır.

Geri
Yukarı