WD Blue 250GB SATA SSD 369TL!

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
WD Blue 3D 250GB, Amazon'da 369TL. Patriot Burst ile arasında 30TL fark olduğunu düşünürsek, kesinlikle değer. Gayet güzel bir SSD, bu bütçede SSD arayanlar bakabilir.
Bu ürün SanDisk Ultra 3D 2.5 inç modelinin WD markalı hali mi?

Bu arada indirim güzel, gayet kaliteli bir SSD.

Evet, fiyatı güzel ama anakartında tek M.2. soketi olanlar bence 250 GB bir disk ile o soketi ziyan etmesin. Tabi bu benim görüşüm, isteyen alsın bir şey diyemem ama sadece fikrimi belirtmek istedim.

Düzenleme:
Ve ayrıca, uyku önemli bir şey arkadaşlar uyumayı atlamayın. Uykusuz kaldığınızda benim gibi okuduğunuzu bir tarafınızdan anlayıp bomboş yorum yaparsınız.

Evet, fiyatı güzel ama anakartında tek M.2. soketi olanlar bence 250 GB bir disk ile o soketi ziyan etmesin. Tabi bu benim görüşüm, isteyen alsın bir şey diyemem ama sadece fikrimi belirtmek istedim.
Bu M.2 model değil, 2.5" SATA model.

Arkadaşlar bende Lenovo Gaming 3 var. HDD almayı düşünüyordum ama bunu alasım geldi. SATA boş yeri var laptopta. Ekstradan kablo gerekir mi acaba SATA'yı takmak için?

Laptop modeli: 82EY00CGTX

Ürün sayfası: laptops and netbooks :: 3 series :: ideapad gaming 3 15arh05 :: 82ey :: 82ey00cgtx - Lenovo Support TR

1627488991771.png

Geri
Yukarı