WD Blue 2TB HDD alınır mı?

RetR0_Z

Decapat
SSD veya HDD modeli
WD Blue 20ezbx
Hepinize merhaba arkadaşlar, birkaç haftadır para biriktiriyordum ve son günlerde kendime bir HDD almaya karar verdim ama bu işlerden çok da anlamıyorum. Kısacası sizce alacağım HDD güzel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkadaşlar, birkaç haftadır para biriktiriyordum ve son günlerde kendime bir HDD almaya karar verdim ama bu işlerden çok da anlamıyorum. Kısacası sizce alacağım HDD güzel mi?

Kullanım amacınız nedir?

Hard disk aldığıma göre herhalde depolama için eğer SSD önerecekseniz gerek yok ben sadece depolama istiyorum zaten bu hard diskin performansı gayet iyi.

Arkadaşlar konu yüzünden uyarı yedim de linkteki satıcı güvenilir midir?

Hepsiburada'da daha ucuz.

Bence fiyat olarak pahalı. Depolama olarak alacaksanız 2tb harddisk başka sayfalara da bakmanızı tavsiye ederim.

Sizin eklediğiniz linkteki satıcının sayfasından da alabilirsiniz çünkü daha uygun.

Uygun fiyata almak varken aynı ürüne fazla para vermeyin bence 😄

Bence fiyat olarak pahalı. Depolama olarak alacaksanız 2TB hard disk başka sayfalara da bakmanızı tavsiye ederim.

Sizin eklediğiniz linkteki satıcının sayfasından da alabilirsiniz çünkü daha uygun.

Uygun fiyata almak varken aynı ürüne fazla para vermeyin bence 😄

Öncelikle öneriniz ve yorumunuz için teşekkürler 1. attığınız hard diski alacaktım ama bazı kullanan arkadaşlarım ve forumda önerilmemesi ve bazı araştırmalarım sonucu almaktan vazgeçmiştim 2. biliyorum çok uygun bir fiyatı var ve Hepsiburada'nın kendisi ürünü yolluyor ilk başta bana çok hoş gelse de yorumlarda kötü yorumları görünce canım sıkıldı ve fiyat konusunda sıkıntım yok şu an hard diski almak için yeterli param var ama yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı