WD Blue SN580 NVMe SSD B450 Tomahawk Max ile uyumlu olur mu?

Sonayb

Hectopat
Bu SSD'den aldım ama sonradan fark ettim MSI sitesinde B450 Tomahawk Max için uyumluluk kısmında bu SSD yok acaba anakarta ( PC ) uyamama ya da kullanamama gibi bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu SSD'den aldım ama sonradan fark ettim MSI sitesinde B450 Tomahawk Max için uyumluluk kısmında bu SSD yok acaba anakarta ( PC ) uyamama ya da kullanamama gibi bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

SSD ile anakart uyum sayfası çok saçma. Ona aldanmayın. SSD performansını bilmiyorum ama uymama ile ilgili sorun olmaz.

Neden acaba? Ben hem sistem hem oyun için kullanacaktım. Şu anda 250 gb kullanıyorum 2 oyun ive sistem ile neredeyse dolduruyor. Aslında internette aratınca en popüler ssd kingston ile bunun alt modeli SN570 var 580 yeni çıkmış sanırım. Kingston ve 570 modelleri ile karşılaştırınca yazma, okuma hızı ve TBW 600TB kağıt üzerinde bunun özelllikleri daha daha iyi diye bunu almayı tercih ettim ayrıca diğerleri ile aynı fiyatta.

Son düzenleme:
Dram nedir açıkcası bilmiyorum ben normal ev kullanıcısıyım sistem artı birkaç oyun o kadar. Ayrıca çoktan aldım bile kargo da yarın gelir :)

Anladım belli ki iyi biliyorsun teknik detayları. Benim için uyumlu olsun yeterdi :) ama bildiğim iyi oldu bu kadarı bana yeter açıkçası, zaman harcadığın ve cevapladığın için teşekkürler.

Anakartın bios'unda tanındı mı ve pencerelerde sorunsuz bir şekilde çalıştı mı? Bunu bilmek ilgimi çekiyor çünkü aynı anakarta sahibim ve aynısını satın almakla ilgileniyorum. Soğutucu olmadan hangi sıcaklıklarda çalışır?

Anakartın bios'unda tanındı mı ve pencerelerde sorunsuz bir şekilde çalıştı mı? Bunu bilmek ilgimi çekiyor çünkü aynı anakarta sahibim ve aynısını satın almakla ilgileniyorum. Soğutucu olmadan hangi sıcaklıklarda çalışır?

Merhaba SSD yi dün taktım ve windows10 kurup güncellemeleri yaptım hatta bir saat windows11 e yükselttim. Şimdilik bir sıkıntı vs yok oyun vs deneme fırsatı olmadı.

Dosya Ekleri

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    255,9 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı