WD Blue WD10EZEX orijinalliğinden nasıl emin olabiliriz?

Mexalon

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar ben bu üründen alacağım ama çok uzun yıllardır HDD almadım. 350 ₺ ile 275 ₺ arası fiyatlar var. Ucuz olan mağazadan şüphe etmek gerekir mi yoska mağazanın yorumları iyi ise alınır mı? Bu ürünün orijinal olduğunu anlayacağımız bir sistem ( seri no kontrolü gibi) var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bu üründen alacağım ama çok uzun yıllardır HDD almadım. 350 ₺ ile 275 ₺ arası fiyatlar var. Ucuz olan mağazadan şüphe etmek gerekir mi yoska mağazanın yorumları iyi ise alınır mı? Bu ürünün orijinal olduğunu anlayacağımız bir sistem ( seri no kontrolü gibi) var mıdır?
ben yaklaşıl 1 ay önce aldım ürünü. Paketleme ve kargo çok önemli. Taşınma esnasında düşme çarpma olursa sıkıntı olabilir.

O zaman yorumların çok çok iyi olduğu yere bakmak lazım. Özellikle paketleme. Düşse de hasar almayacak şekilde sağlam paketleme olmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı