WD Elements 2.5 USB 3.0 harici disk oyun için alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Single AAA boyutu yüksek 1-2 oyun için almayı düşünüyorum laptopta yer yok. Oyun oynanır mı bununla? FPS kaybı olur mu? Eğer yükleme ekranları SSD'ye göre daha uzun olacaksa sadece sorun değil.

WD elements WD3200LPlx-eb 320 GB 2.5' USB 3.0 taşınabilir disk.

Takılmalar olur hocam haliyle ani FPS düşüşleri de olacaktır. Anca yedeklersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam USB ile harici HDD takıp kullanıyorum bazı oyunlarda, özellikle rekabetçi olanlarda anlık takılmalar oluyor. Örneğin metal Gear Solid: Phantom Pain sıkıntısız bir şekilde oynatıyordu fakat yeni çıkan Spider-Man Remastered için yetersiz geliyor. Ne oynadığınıza bağlı biraz. Pek sık oynamadığım veya eski oyunlarımı kuruyorum HDD üzerine, hiçbir sıkıntı çıkarmıyor.

Hocam USB ile harici HDD takıp kullanıyorum bazı oyunlarda, özellikle rekabetçi olanlarda anlık takılmalar oluyor. Örneğin metal Gear Solid: Phantom Pain sıkıntısız bir şekilde oynatıyordu fakat yeni çıkan Spider-Man Remastered için yetersiz geliyor. Ne oynadığınıza bağlı biraz. Pek sık oynamadığım veya eski oyunlarımı kuruyorum HDD üzerine, hiçbir sıkıntı çıkarmıyor.
GTA V sürekli yüklü kalacak oynanacak. Onun dışında RDR 2, Days Gone gibi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı