WD Green 120GB M.2 SSD alınır mı?

mrfalcon

Hectopat
Daha fazla  
Piyasada gördüğüm ve diğer M.2 SSD'lere göre uygun fiyat olan bu SSD sizce alınmalı mı? Fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
150 liranın altındaysa alabilirsin, eğer 150 lirayı aşıyorsa; Corsair, Sandisk gibi markalara bakmanı öneririm. Bu arada çok az fiyat farkıyla 240GB da alabilirsin. Amazonda 240GB Kinsgston A400 modeli 224TL.

Yeni kullanmaya başladım iş görür vadettiği değerleri tam veremiyor. Sadece Windows ve gerekli sürücüleri kurdum. Nanokatalog üzerinden aldım fiyat uygun ama firma teslimat süresinde tam bir fiyasko yurt dışı depolarından tedarik ediyorlar. Normalde 1 hafta diyorlar ama 24 gün sonra gönderim yaptı.

240 GB bir SSD almak daha iyi tabi :) Okuma/yazma hızları düşük gibi geldi bana.
bu gösterdiğiniz adata M.2 bağlantı değil
Yeni kullanmaya başladım iş görür vadettiği değerleri tam veremiyor. Sadece Windows ve gerekli sürücüleri kurdum. Nanokatalog üzerinden aldım fiyat uygun ama firma teslimat süresinde tam bir fiyasko yurt dışı depolarından tedarik ediyorlar. Normalde 1 hafta diyorlar ama 24 gün sonra gönderim yaptı.
bende fiyat dolayısıyla buradan almayı düşünüyordum ama kargolama uzun sürüyormuş

Evet onu ben göstermedim ama neyse :) M2 almak yerine SSD almak daha iyi bence. Okuma hızı pek farklı değil gibi. Tam emin değilim ama net bilen birisi cevap yazar sanırım konuya.
anladım fakat sata 3 bağlantıda harddisk takılı diğer boş portun bağlantısı M.2 olduğu için bu şekilde yazdım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı