WD Green 240GB SSD alınır mı?

Alınmaz diyor kankam işte boş ver diğer Blue serisine bak .
hocam bizim okulda akıllı tahtalara takılmak üzere bir sürü geldi. Sorunu söyleyin de takmayalım

Hayır, sorun yaşayan büyük bir kesim var ve diskin kendisi kalitesiz zaten. Almanı önermiyorum.
Blue serisi kat kat iyi. Onun yerine 20 TL ekleyip Patriot Burst al açıkçası.

Sağlığı hızlı düşüyor. Okuma-yazma problemleri oluyor. Isınma sorunu var. Daha saymamı ister misiniz?

Bende 120GB'si var daha hiç sıkıntısını görmedim hatta yeni kuruduğum sistemede aldım sanırım bu sıkıntılar sadece sizde olmuş ya da ben şanslıyım.

Intenso, Patroit Burst, Gigabyte, Apacer Panther, Crucial, Samsung, Seagate, Corsair, Netac, WD Blue, Sandisk Ultra 3D, A400 önerebileceğim markalar. Crucial'ın bazı modelleri sıkıntılı ama dikkat edin.

Intenso, Patroit Burst, Gigabyte, Apacer Panther, Crucial, Samsung, Seagate, Corsair, Netac, WD Blue, Sandisk Ultra 3D, A400 önerebileceğim markalar. Crucial'ın bazı modelleri sıkıntılı ama dikkat edin.
Gigabyte 480GB modelini kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. N11 indirimi ile 240GB modeli 300 TL'ye falan geliyor. Onu alacağım.
Bu modeli mi öneriyorsunuz? Şuan indirim var. Hemen alabilirim aslında.

Hayır biz Burst modelini öneriyoruz. Apacer Panther veya Gigabyte üzmez sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…