WD Green SSD Yazma Hızı Problemi

ebagcuvan

Kilopat
Yer
İrlanda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SSD için uzmanlara sorum var. WD GREEN PC SSD 120GB var. Bu ürünün 2.5inch olanı var şimdi teknik özelliklerine baktığımda 500 MB kadar aktarım hızı var yazıyor.

Şimdi WD Dashboard’da sürücü özeti aşağıda ilk resimdeki gibi. Ancak Intel Rapid Depolama Teknlojisi uygulamasında da 2. resimdeki gibi bir şey gözüküyor Ancak ben 3. resimdeki hız değerlerini alıyorum. WD Forumunda ekipten biri değerlerin normal olmadığını RMA için kontrol etmemi söylüyor. Yarın telefon ile arayacağım zaten RMA oluşturdum telefonla sonuca ulaşamaz isem göndereceğim.

Şimdi bunu göndermeden benim yapabileceğim bir şeyler var mı hız yükseltmek için?

SSD: WD Green PC SSD - Solid State Drive | Western Digital (WD)
Laptop: Satellite L750-1XT - Toshiba
WD Community: WD Green Writing Speed Problem?

5fdfcffa395440bf7c335365b70b40d3ea24218a.png Adsız.png sdf.png 1.png Adsız.png dfgdf.png sddf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bende Lenovo Y570 laptop için aldım aynı üründen. Aynı sorun bende de var. Bir çözümü yok sanırım. Bende pazartesi servisi arayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözüm bulamadım servis arızalı dedi iade yaptım.
direk servise mi gönderdiniz ? önce aradınız mı yoksa.

Son düzenleme:
Bugün bende Lenovo Y570 laptop için aldım aynı üründen. Aynı sorun bende de var. Bir çözümü yok sanırım. Bende pazartesi servisi arayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

direk servise mi gönderdiniz ? önce aradınız mı yoksa.
Önce servise gönderdim servis arızalı dedi geri gönderdi ellerinde eş değer bir şey olmadığı için iade için tekrar aldığım yere gönderdim tavsiyem önce aldığın yere gönder onlar göndersin böyle işlem daha kısa oluyor iade istiyorsan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı