Çözüldü WD HDD kullanımı %100 oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmeet8

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bugün bilgisayarı açtığımda çok yavaştı ve görev yöneticisinden diske baktığımda HDD %100 kullanılıyor. Bazen düşüyordu. Problem ne olabilir?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk bilgisayar açılışından sonra bir süre kullanması normal. Attığınız görüntüde de normal görünüyor. İşlemler kısmından HDD'yi en fazla kullanımdan, en aza doğru listelerseniz bir şeyler diyebiliriz belki.

Sorunu çözdüm, dün geceden beri ne zaman PC açsam hep %100 kullanılıyordu HDD hiçbir şeye giriş yapamıyordum. Geri bildirim merkezi adlı programı bilgisayardan silince sorun çözüldü.
İlk bilgisayar açılışından sonra bir süre kullanması normal. Attığınız görüntüde de normal görünüyor. İşlemler kısmından HDD'yi en fazla kullanımdan, en aza doğru listelerseniz bir şeyler diyebiliriz belki.

Sorunu çözdüm, dün geceden beri ne zaman PC açsam hep %100 kullanılıyordu HDD hiçbir şeye giriş yapamıyordum. Geri bildirim merkezi adlı programı bilgisayardan silince sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı