WD SN350 NVMe SSD alınır mı?

50 TL fark varmış, onu alacağım.
İkisi de değil:

A2000'den üst seviye bu.

İkisi de değil:

A2000'den üst seviye bu.

Bütçeyi fazla aşıyor. Ve galiba kontrolcüsü değişti.

@Hephaestus06 aceleniz yoksa İncehesap Gaming gecesi indirimlerini takip ederseniz A2000'i 500TL'ye bulabilirsiniz.

Bütçeyi fazla aşıyor.
550TL yapmıştı en son. O yüzden dedim.
Ve galiba kontrolcüsü değişti.
Siz söyleyince bakayım dedim

Kontrolcüyü bir süre önce değişmişeler gibi gözüküyor. Ondan bir süre sonra da TBW düşürmüşler (1TB modeli için 1665TB'tan 360TB'a).

Ancak ne tür değişiklik yapılmış bilinmiyor. TBW değeri çok da önemli bir değer değil. TBW'yi düşürmelerine rağmen parça değişmemiş olabilirler ya da aynı ömürde parçalarla değiştirmiş olabilirler. Bunu diyorum zira bu olay Chia Farm'dan sonra olmuş.

Parçada değişiklik olsa da olmasa da TBW'nin düştüğü bir gerçek. Ayrıca şu anda içinde ne olduğu da belli değil. Almak riskli duruyor. Bir sonraki sefer önermeyeceğim. Teşekkürler.

550TL yapmıştı en son. O yüzden dedim.

Siz söyleyince bakayım dedim

Kontrolcüyü bir süre önce değişmişeler gibi gözüküyor. Ondan bir süre sonra da TBW düşürmüşler (1TB modeli için 1665TB'tan 360TB'a).

Ancak ne tür değişiklik yapılmış bilinmiyor. TBW değeri çok da önemli bir değer değil. TBW'yi düşürmelerine rağmen parça değişmemiş olabilirler ya da aynı ömürde parçalarla değiştirmiş olabilirler. Bunu diyorum zira bu olay Chia Farm'dan sonra olmuş.

Parçada değişiklik olsa da olmasa da TBW'nin düştüğü bir gerçek. Ayrıca şu anda içinde ne olduğu da belli değil. Almak riskli duruyor. Bir sonraki sefer önermeyeceğim. Teşekkürler.

Rica ederim. 1665TB bir gerçek değil zaten Samsung bile o kadar vermedi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı