WD SN530 alınır mı?

Yorumunuz için teşekkür ederim. Dram olmadığını ben de biliyorum. Olumlu olumsuz etkisini merak etmiştim herkes copy, paste şeklinde cevap vermiş sağ olun siz hariç.

Listeme ekledim hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Biraz daha artarsa CS3030, SN750 gibi modeller alinabilir. SN750 su an indirimde sanirim.

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-wd-sn530-256gb-2400-950mb-s-pcie-nvme-m-2-sdbpnpz-256g-fiyati,1175918321.html

Western Digital SN530 alınır mı? Kullanan var mı, nasıl? Memnun mu? Dramı olmadığını biliyorum bu büyük bir eksik olur mu? En uygun M.2 SSD bunu bulabildim.
Anakartım: MSI B450M-A Pro Max.
Hocam konu hort ama tavsiye olsun diye yorum yapıyorum. 1 yıldır bu cihazı (256GB) kullanıyorum. DRAM olmaması hiç farketmiyor. Oyunlarımı buraya yüklüyorum. Kısacası GTA5 yükleme hızı 15 saniye bile sürmüyor. FarCry 6 10 saniye civarı, takılma, donma yok. İlk aldığımda Windows 10 kurmuştum 8 saniye civarı açılıyordu makine (i7 7700K - 32GB) Yani on numara beş yıldız bir cihaz. F/P ürünü, kopyala yapıştır yapanlar sadece abilerinden gördükleri yorumları bilinçsiz şekilde buraya yazanlar. Bir cihaz hakkında yorum yapmak için o cihazı kullanacaksın güzel kardeşim. Test edeceksin. 3-5 ayda değil, en az 1 yıl. Samsung 980 M2 içinde aynı yorumlar vardı ama gittim 3 tane aldım sunucuma, hiç sorunsuz çalışıyor hemde online oyun oynatıyorum. Selametle.

Geri
Yukarı