Çözüldü WDF_VIOLATION hatasından dolayı Windows bootlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Element_SS

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle konuda bir hata olursa önceden özür diliyorum, maalesef telefondan yazmak durumunda kaldım.
Sıkıntım şu şekilde, 2005 yılı çıkışlı punisher oyununu, Torrent ile indirdim, kurulum yaparken (an error occurred while unpacking does not match checksum) hatası aldım. İnternet üzerinde bu hatanın çözümünü ararken şu çözümü buldum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşın önerdiği çözümü yaptım, MSConfig'den işlemci sayısını 6ya, güç ayarlarından da kullanımı %99a düşürdüm, ve sonuç (WDF_VIOLATION) hatası.

Bilgisayar şu anda bootlanmiyor, her türlü şekilde başlatmayı denedim, safe mode vs. sistemi iki gün önceki haline de döndürdüm ancak yine nafile, şu anda ulaşabildiğim tek şey CMD.

Bana bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm
Safe moda giremzsen o Windows'a elveda de verilerini yedekle format at.

Başka bir çözüm bulamazsam yapacağım iş o zaten, en azından bilgisayarda önemli bir dosya falan yoktu, sadece oyunlar vardı.

Arkadaşlar maalesef, bu durumdan kurtulmanin tek yolu, format atmak.

Daha önce de bahsettiğim gibi safe mod dahi açılamıyor, ben biraz CMD'de uğraştim, sadece güç planını sıfırlaya bildim, ancak Regedit ayarlarını kontrol edemedim.

Bana ders oldu daha Regedit'e girersem iki olsun, diğer arkadaşlara önerim yanınızda bir Windows kurulum USB'si bulundurun, ve asla internette gördüğünüz her Fix'i denemeyin.
Safe moda giremzsen o Windows'a elveda de verilerini yedekle format at.

Başka bir çözüm bulamazsam yapacağım iş o zaten, en azından bilgisayarda önemli bir dosya falan yoktu, sadece oyunlar vardı.

Arkadaşlar maalesef, bu durumdan kurtulmanin tek yolu, format atmak.

Daha önce de bahsettiğim gibi safe mod dahi açılamıyor, ben biraz CMD'de uğraştim, sadece güç planını sıfırlaya bildim, ancak Regedit ayarlarını kontrol edemedim.

Bana ders oldu daha Regedit'e girersem iki olsun, diğer arkadaşlara önerim yanınızda bir Windows kurulum USB'si bulundurun, ve asla internette gördüğünüz her Fix'i denemeyin.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı