WDF_VIOLATION mavi ekran sonrası minidump analiz isteği

4ydot

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar mavi ekran aldıktan sonra bilgisayarımı tekrar açtım. Windows'dan minidump dosyasını seçip klasör haline getirdim. Problemi saptayabilmem için analize ihtiyaç duyuyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Dosyayı Drive klasörüne ekledim, teşekkürler.

Aygıt Yöneticisinde İntel UHD Grafiphics ve Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı görünüyor ekran bağdaştırıcıları sekmesinde.

Windows Update > İsteğe bağlı güncelleştirmeler > Sürücü güncelleştirmeleri altında NVIDIA kartın güncellemesi varsa yapın. Mademki saçma bir şekilde elle güncelleyemiyoruz, Windows'a bırakalım işi.

Evet şuanda denetim masasına ulaşabiliyorum. Dxdiagda'da Nvidia ekran kartı görünmekte. Kalan İntel ve Realtek güncellemelerini de Windows Update'de yaparsam mavi ekran problemini yaşamam değil mi?

Aslında şimdikiler bile kafi olmalı, minidump dosyalarınızda diğer bileşenler hakkında bir şey görünmüyordu. Şimdilik onları yapmanıza gerek yok diyelim.

Şimdi sistemi bir süre kullanacaksınız. Yine mavi ekran alırsanız yeni oluşan minidump dosyalarını paylaşırsınız. Sorun çözülmüşse de belirtirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı