WE Airsoft Glock 17 vs 19

osmanozturk

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Son günlerde hobi olarak Airsoft dünyasına girmek istiyorum. Yüzeysel bir araştırmayla WE markasının gerek fiyat gerekse performans açısından tatmin edici olduğunu farkettim. Pistol modeller olarak Glock serisi çok hoşuma gitti. Bir çok incelemeye baktım ve son olarak seçenek sayısını ikiye indirdim. Glock 17 ve 19 arasından seçim yapmam lazım. Sizce farkları nedir ve hangisini almam lazım. Boyut farkından başka farkları var mı? Bu arada elim ve parmaklarım ince ve normalden biraz daha uzun. Fiyat önemli değil. Aralarında en fazla 100 TL fark var zaten. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse cevap vermemiş. Ben de cevap verilmiştir diye yazmamıştım. Pardon. Aralarında diğerini tercih etmediğin için seni pişman edecek bir fark yok. Ufak tefek bazı farklar var, kısaca;
G17'nin iç namlusu 6mm daha uzun.
Şarjörü 24+1, G17'nin 20+1 (Kendim yeni şarjör alırım dersen iş ayrı tabii)
G17 10Gr daha ağır.
Ayrıca dediğin gibi boyutları biraz farklı.
(GEN 4 OLARAK DÜŞÜNÜRSEK)
Dediğim gibi pek de bir fark yok. Ama G17 benim biraz daha hoşuma gidiyor sanki. İstediğini alabilirsin. Ayrıca güzel pistol seçimi. Benim de ilk pistolüm glocktu.

Yeni fark ettim, önceki konumda bütçem pek iyi değil demişsin ama tüfek almak istiyormuşsun. En iyi başlangıç tüfeği önerim F/P olarak budur.

Kimse cevap vermemiş. Ben de cevap verilmiştir diye yazmamıştım. Pardon. Aralarında diğerini tercih etmediğin için seni pişman edecek bir fark yok. Ufak tefek bazı farklar var, kısaca;
G17'nin iç namlusu 6mm daha uzun.
Şarjörü 24+1, G17'nin 20+1 (Kendim yeni şarjör alırım dersen iş ayrı tabii)
G17 10Gr daha ağır.
Ayrıca dediğin gibi boyutları biraz farklı.
(GEN 4 OLARAK DÜŞÜNÜRSEK)
Dediğim gibi pek de bir fark yok. Ama G17 benim biraz daha hoşuma gidiyor sanki. İstediğini alabilirsin. Ayrıca güzel pistol seçimi. Benim de ilk pistolüm glocktu.

Yeni fark ettim, önceki konumda bütçem pek iyi değil demişsin ama tüfek almak istiyormuşsun. En iyi başlangıç tüfeği önerim F/P olarak budur.
Öyle bir konu yazdığımı hatırlamıyorum ama hesap eski belki daha önceden yazmışımdır. Görüşünüz için çok teşekkürler.

SM-T230 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı