Web cam önerisi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar birisi ile konuşacakken karşımda fıstık gibi monitör, bu iş için fazlasıyla iyi bir ses sistemi ve mikrofonum var ancak kameram Windows 8 ile uyumsuz.
İstesem hemen Windows 7'ye geçerim ama 8 bağımlılık yaptı geçmek istemiyorum. Bu yüzden kameramı satacağım ve yenisini alacağım.
Kameranın dışında 2 adet monitör ve anakart-işlemci-RAM birleşik kötü bir sistemim var. Tabi ORİTE-RN 3900 kameram.

Ben bunları bakkala 2. el olarak satıp yeni bir kamera almak istiyorum. Ancak tüm paramı kameraya harcamayacağım.
2. el kaç lira eder diye sormayacağım. Başka konuda sorarım onları.

Benim aklımda aşağı linkteki kamerayı alıp kameramın üstüne sabitleyip kullanmak var.
Kesinlikle bulanık bir görüntü istemiyorum. Net bir görüntüsü olsun.
VATAN COMPUTER - LOGITECH - C615 FULL HD 1080p 8MP WEBCAM - Webcam

Kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum. Bu kamera ile 1080 piksel video çekebilir miyim ? Önerir misiniz ?
Monitörümün üstüne sabitleyebilir miyim ?

Ve en önemlisi Windows 8 işletim sistemi ile uyumlu mu ? Eski kameramı bu yüzden değiştiriyorum zaten.

Daha fazla veriyor dediysem 15-20 yani, 40 hikaye :D

Bu arada Logitech C165 kamerayı gösterdim. Bununla"film mi çekeceksin" dedi :D Alt tarafı karşı taraf seni görecek dedi :D
Çünkü kendi sitesinde daha ucuz kameralar vardı.

Gitti A4TECH'nin 16mMP yazan kameralarını gösterdi :D Yer miyim ? Yememmmmm.

Kargo falan işlerden anlasam gönderirdim, 10 lira para değil benim için, ama 15 lira para :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı