Web geliştirme vs Android geliştirme

Web geliştirmeyle ufaktan uğraştım geçen sene. Şu anda Android geliştirme ile uğraşıyorum ve bence zorluk olarak bir şeyler söylemek pek mümkün değil ama Android appleri her telefona optimize edebilmek, testler vs. Daha zor kılıyor gibi geliyor bana

Hangi dilleri öğreniyorsunuz acaba? Ve bir de Android Studio hakkında bazı olumsuz şeyler okudum. Ağır bir uygulama mı, iyi bir sistem mi gerektirir mesela?

@GT 145 neden daha kolaymış.

HTML, CSS daha kolay syntaxa sahip. Bir de Android geliştirmede daha zorlu projeler mevcut. Mesela Android geliştiriyorsanız biris sizden Online oyun yapmanızı isteyebilir ama web geliştirmede istemez. İster ama tercih edilmez. En fazla üyelik sistemleri falan.

@GT 145 web tasarım artık sadece HTML, CSS, JS değil tonlarca FW var.

@GT 145 ne kadar etkili olur orası bilinmez ayrıca tek başına bir üyelik sistemi ne işe yarar ki önemli olan zaten dil değil.

@GT 145 ne kadar etkili olur orası bilinmez ayrıca tek başına bir üyelik sistemi ne işe yarar ki önemli olan zaten dil değil.

Dil nasıl önemli değil hocam anlamadım. Bir de tek üyelik sistemini kastetmiyorum. Max 220-250 satır kod ile sosyal medya paltformu oluşturabilirsiniz Django ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…