Web Instagram'da DM üzerinde gelen kutusunda sık sık hata yaşanıyor

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Web üzerinden bilgisayardan Windows işletim sistemli Google Chrome ve başka benzer internet tarayıcılarından Instagram'a girerken DM üzerinden mesaj kısmında sık sık sayfa yenileniyor ve gelen kutusu yüklenirken hata oluştu hata işareti veriyor sorun 2 gün önce düzelmişti bugün yine sorun tekrar etmeye başladı sık sık sorun devam ediyor arkadaşlarıma web üzerinden mesaj yazarken çok sıkıntı çekiyorum. Sorunu size görseller ile birlikte atıyorum arkadaşlar ayrıca benzer sorunun konusunu Technopat platformuna yazdığım da kimse cevap yazmadı benzer sorunu yaşayan arkadaş varsa cevap yazabilir.

2.png

Web üzerinden bilgisayardan Windows işletim sistemli Google Chrome ve başka benzer internet tarayıcılarından Instagram'a girerken DM üzerinden mesaj kısmında sık sık sayfa yenileniyor ve gelen kutusu yüklenirken hata oluştu hata işareti veriyor sorun 2 gün önce düzelmişti bugün yine sorun tekrar etmeye başladı sık sık sorun devam ediyor arkadaşlarıma web üzerinden mesaj yazarken çok sıkıntı çekiyorum. Sorunu size görseller ile birlikte atıyorum arkadaşlar ayrıca benzer sorunun konusunu Technopat platformuna yazdığım da kimse cevap yazmadı benzer sorunu yaşayan arkadaş varsa cevap yazabilir.

Eki Görüntüle 1542702

Merhaba arada böyle şeyler oluyor bende de. Ben bir firmanın Instagram hesabını yönetiyorum çözüm olarak Meta Business Suite kullanıyorum.

Merhaba arada böyle şeyler oluyor bende de. Ben bir firmanın Instagram hesabını yönetiyorum çözüm olarak meta bu siness suitedkullanıyorum.

Meta business Suite nasıl bir şey çözüm olarak ne yapmamız gerekiyor geçenler de düzelmişti şimdi yeniden başladı bahsettiğiniz şey bir internet tarayıcısı eklentisi mi yoksa bilgisayara indirilen bir program mı ben bilgisayardan web tarayıcısı ile Google Chrome ile girince bu sorunu yaşıyorum. Telefonum eski model olduğu için Instagram yüklenmiyor o yüzden bilgisayardan arkadaşlarıma DM üzerinden mesaj yazıyorum ama yazdığım mesaj görünmüyor ama mesaj iletiliyor. Daha sonra ikinci mesajı yazmak istediğim de sayfa buna izin vermiyor sayfa devamlı sık sık yenileniyor ve alt ekranda da gelen kutusu yüklenirken bir hata oluştu hatası alıyorum.

Geri
Yukarı