Web programlama için nasıl müşteri bulunur?

DannyTheNeil

Hectopat
Bana web sitesi yapamayı öğren, iyi para var falan dediniz; gittim web kodlamayı öğrendim ama nasıl müşteri bulurum biliyorum. Tecrübeliniz varsa akıl verin, müşkül durumdayım.

Bana web sitesi yapamayı öğren, iyi para var falan dediniz; gittim web kodlamayı öğrendim ama nasıl müşteri bulurum biliyorum. Tecrübeliniz varsa akıl verin, müşkül durumdayım.

Freelancer gibi siteler üzerinden web sitesi işlerine bak oradan bulabilirsin. Öbürtürlü iş bulmakta çok zorlanırsın. Ek olarak ben de UI/UX olsun web sitesi tasarımı gibi şeyler yapıyorum birkaç iş dışına pek iş gelmiyor şu korona zamanın da insanlar web sitesi yaptırır mı orasını bilmem ama iyi şanslar.

Son düzenleme:
Bende de bu sorun vardı, taa ki babamın arkadaşının web sitesine ihtiyacı olana kadar. Babam "bizim oğlan anlar o işlerden" diye konuşmuş, adam da işi verdi valla. Hatta ilk işten sonra nedense iş yağmaya başladı. Şu anda birine 1 site daha yapıyorum, onun yanında da programlamayla ilgili işler de aldım. Ama eğer bu konuda benim kadar şanslı değilsen Web Tasarım/Programlama forumlarında çok fazla ilanla karşılaştım. Bi' göz at derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı