Web programlama kursu önerisi

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, bayağıdır bir MVC projesi üzerinde çalışıyorum. Bir noktadan bilgi eksikliğinden dolayı tıkandım. Önerebileceğiniz bir backend kursu var mı? Entity freamwork kullanmasını istemiyorum. Ve çoğu eğitmen işin kolayına kaçıyor. Mesela insert ve Update işlemlerini sürekli farklı sayfada yapıyolar. Ben ileri seviye bir kurs istiyorum, örneğin aynı modalda hem insert hem Update işlemleri vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam artık o kadar ileri seviye konulara geldim ki artık internetten bir şeyin cevabını bulamıyorum. Tabii bu kişiden kişiye değişir kendim için ileri seviye.
Evet aynı sorunu bende C için yaşamıştım bir noktadan sonra kendin yapmak zorundasın bazı şeyleri veya hür yazılım camiasına katıl forumlardan falan birşeyler öğrenirsin. Evet kaynak bulmak zor ama imkansız da değil biraz zorlamak lazım. Birsürü kurs aldım kodlab dikey eksen gibi kitapları okudum youtube'dan baktım ama hepsi aynı şeyleri diyordu hiç bişi katmadılar kimse yeni bişi öğretmedi, temel şeyler bittikten sonra devam etmesi zor kaynak sıkıntısı çekiyorsun olurda kaynak bulursan anlamakta sıkıntı çekiyorsun. Kurs almak çözüm değil paranı boşa harcama benim gibi.

Sadık turanın kursu var her şeyiyle beraber analtıyor ve gayet ucuz Udemy'de bulabilirsin komple uygulamalı web programlama eğitimi.

Eğer sıfırdan başlayacaksanız 1-2 tane udemy kursu alabilirsiniz. En azından tüm konular belli bir düzende anlatılacaktır. Hiçbir kurs sizi uzman yapmaz, yapamaz. Temeli aldıktan sonra proje geliştirip, anlayamadığınız konularda devamlı araştırma yaparsınız bu şekilde gelişir. Okadar büyük bir dünya ki içinde boğulabilirsiniz. O yüzden neye ihtiyacınız olduğunu öncelikle belirleyin daha sonrasını size zaman gösterecek.

Geri
Yukarı