Sıfırdan ileri seviyeye web programlama kursu önerisi

ISectumSempraI

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200G
XFX Amd Radeon 6500XT
16GB 3200Mhz Ram
Gigabyte B450m S2H Anakart
240Gb SSD
500GB HD
Zalman kasa ve 500W PSU
Meslek
Yazılımcı
Merhaba arkadaşlar bana HTML, CSS, JavaScript ardından backend tarafına geçecek en baştan en ileriye bir internet sitesi yapmak için bir kurs önerebilir misiniz? Udemy vesaire olabilir aranızda eğitim veren varsa olabilir. Benim için önemli olan hızlıca dersin anlatılıp sürekli pratik yapılması. Hatta pratik yapabileceğim bir site varsa oda olabilir.

Merhaba arkadaşlar bana HTML, CSS, JavaScript ardından backend tarafına geçecek en baştan en ileriye bir internet sitesi yapmak için bir kurs önerebilir misiniz? Udemy vesaire olabilir aranızda eğitim veren varsa olabilir. Benim için önemli olan hızlıca dersin anlatılıp sürekli pratik yapılması. Hatta pratik yapabileceğim bir site varsa oda olabilir.
Sadık TURAN hocamın Udemy kursu mevcut. Ben almadım ancak BTK akademi için de içerik üretiyordu python kursundan faydalanmıştım zamanında. Zaten en popüler web kurslarından biridir. Tavsiye ederim.

Sadık TURAN hocamın Udemy kursu mevcut. Ben almadım ancak BTK akademi için de içerik üretiyordu python kursundan faydalanmıştım zamanında. Zaten en popüler web kurslarından biridir. Tavsiye ederim.
Kurs tamamen altyazılı mı? Sizce Türkçe mı yoksa İngilizce mı daha mantıklı? İngilizce olanda program bulmada falan sorun çıkar mı?

Kurs tamamen altyazılı mı? Sizce Türkçe mı yoksa İngilizce mı daha mantıklı? İngilizce olanda program bulmada falan sorun çıkar mı?
İngilizce de program bulmak ne demek anlamadım ama İngilizce her anlamda daha kapsamlı içerik sunar sana yani İngilizce daha mantıklı.

İngilizce de program bulmak ne demek anlamadım ama İngilizce her anlamda daha kapsamlı içerik sunar sana yani İngilizce daha mantıklı.
Program bulmadan kastım, mesela kullanacağız dediği bir program 20 dolardır mesela Türkiyede olur 2000TL falan korsan çekmek falan istemiyorum. Veya hani oranın standartlarında kullanılan bir program vardır Türkiyede tercih edilmiyordur.

İngilzcen varsa İngilizce daha iyi olur ama alt yazılı önermem ingilizcen yoksa attığım tavsiyemdir.
İngilizcem genel olarak anlayacak kadar var. Ama arada bazı terimleri ve kelimeleri kaçırıp bazı şeyleri yanlış anlayabilirim. O yüzden altyazı artı İngilizce olursa olur.

Program bulmadan kastım, mesela kullanacağız dediği bir program 20 dolardır mesela Türkiye'de olur 2000TL falan korsan çekmek falan istemiyorum. Veya hani oranın standartlarında kullanılan bir program vardır Türkiye'de tercih edilmiyordur.

İngilizcem genel olarak anlayacak kadar var. Ama arada bazı terimleri ve kelimeleri kaçırıp bazı şeyleri yanlış anlayabilirim. O yüzden alt yazı artı İngilizce olursa olur.

Anladım. Altayazı olayını bilmiyorum fakat yazılımda kullanılan programlar evrenseldir ve genelde ücretsizdir. Örneğin web geliştirme için sadece bir IDE yeterli olur ve genelde Visual Studio Code kullanılır.

Geri
Yukarı