Web sayfaları bazen tam yüklenmiyor

JohnCage48

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda internette enteresan bir durum var. İnternette gezinirken mesela Google görselleri görüntülüyorum ancak örneğin bir resme tıkladığımda tepki vermiyor yani her zamanki gibi yakınlaştırma olayı olmuyor. Sayfayı birkaç defa yeniliyorum ancak kendine geliyor.

YouTube'da özellikle anasayfada bazı video önizlemeleri yerine boş beyaz bir ekran beliriyor ancak üzerine gelince kısa ön izleme videosunu görebiliyorum. Bir de dikkatimi çeken, bu bir anda oluyor ve kendiliğinden düzeliyor gibi.

Bazı görseller içeren sayfalarda da görseller yerine yine beyaz veya boş kısımlar oluyor ve bu olduğunda YouTube'da bahsettiğim sorun başlıyor. Sayfayı birkaç defa yeniliyorum bazen düzeliyor ama bazen aynı video ön izlemesi yine gözükmüyor.

İnternete kabloyla bağlıyım, bağlantı sorunu yok. Kopma falan eskiden sık olurdu artık olmuyor. Sizce bu tarayıcıya özel (Chrome) normal bir sorun mu yoksa internetle veya başka bir donanımla mı alakalı?

Not: Tüm eklentileri kapattım ve format attım durum değişmedi. Virüs yok, antivirüsüm var. Bu sorun sürekli değil ama sık sık oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı