Web site kopyalanması

sfktn

Femtopat
Daha fazla  
Hocam şimdi copypath - httrack gibi site klonlama araçları var. Ben mesele örneğin bir adamın ya da bir Discord botunun sitesini kopyalayacağım. Sonra kopyaladığım kodları kendimce değiştirip geliştireceğim. Bu bir sanal suç mu? İkincisi kopyalayacağım site yurt dışı kaynaklı.

Birebir tasarım kopyalamak etik değil önermiyorum bunun yerine envato elements ve benzeri platformlardan HTML tasarımlar edinebilirsiniz. Hiç mi bilmiyorsunuz en kötü senaryoda ChatGPT'ye Bootstrap ile benzer tasarımlar yazdırın.

Güzel hocam zaten html_css_boostrap_js bilgim var ama proje aşırı gecikti proje bana da ait değil ondan dolayı hızlıca bir siteyi kopyalayıp kendimize göre ilerleyeceğiz

Güzel hocam zaten html_css_boostrap_js bilgim var ama proje aşırı gecikti proje bana da ait değil ondan dolayı hızlıca bir siteyi kopyalayıp kendimize göre ilerleyeceğiz
Bu noktada zaten karar vermişsiniz gibi duruyor hocam ben size kendi fikrimi söyledim ve arkasındayım etik bulmuyorum yukarıda arkadaş CC'den örnek vermiş CC birisinin emek verdiği parayı izinsiz almaktır doğru mu? Burada yaptığınız da birisinin emek vererek yaptığı tasarımı klonlamaktır etik değil. Karar sizindir.

Hocam ben zaten etik buluyorum demiyorum. Ama kendim de emek vereceğim sonuçta 3 günümü ayıracağım. Tüm herşeyi değiştireceğim bir site yapsam 1.5 hafta sürecek. Ben site suç mu diye sordum.Siz etik değil dediniz :/
Bu noktada zaten karar vermişsiniz gibi duruyor hocam ben size kendi fikrimi söyledim ve arkasındayım etik bulmuyorum yukarıda arkadaş CC'den örnek vermiş CC birisinin emek verdiği parayı izinsiz almaktır doğru mu? Burada yaptığınız da birisinin emek vererek yaptığı tasarımı klonlamaktır etik değil. Karar sizindir

Hocam ben zaten etik buluyorum demiyorum. Ama kendim de emek vereceğim sonuçta 3 günümü ayıracağım. Tüm herşeyi değiştireceğim bir site yapsam 1.5 hafta sürecek. Ben site suç mu diye sordum.Siz etik değil dediniz :/
Suç olup olmadığı konusunda net yorum yapamam çünkü hukuksal olarak bilgim kısıtlı. Bu noktada kararı verecek olan sizsiniz hocam bizler sadece fikir veriyoruz.

Bu noktada zaten karar vermişsiniz gibi duruyor hocam ben size kendi fikrimi söyledim ve arkasındayım etik bulmuyorum yukarıda arkadaş CC'den örnek vermiş CC birisinin emek verdiği parayı izinsiz almaktır doğru mu? Burada yaptığınız da birisinin emek vererek yaptığı tasarımı klonlamaktır etik değil. Karar sizindir.
Size hak verdim doğrusu izinsiz klonlamak yerine paylaşılmış şeylerden istediği siteyi yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı