Web site nasıl olmuş?

Aslaire

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba geçen ay yeni bir web sitesi açtım. Sitemde ISO dosyalarını paylaşıyorum. Neler yapabileceğimi görmek için geçici bir. ML domain aldım. Eğer sitem beğenilmez ise .com domain almayacağım.
Sizin sitem hakkında düşünceleriniz nedir?

Web sitem

Son düzenleyen: Moderatör:
?
Ekran Görüntüsü (45).png

Merhaba geçen ay yeni bir web sitesi açtım. Sitemde ISO dosyalarını paylaşıyorum. Neler yapabileceğimi görmek için geçici bir. ML domain aldım. Eğer sitem beğenilmez ise .com domain almayacağım.
Sizin sitem hakkında düşünceleriniz nedir?

Web sitem
İyi olmuş hocam, ama maddi durumunuz varsa uzantıyı değiştirmenizi öneririm. Birde reklam yok demişsiniz ama en alta kimseyi rahatsız etmeyen bir reklam koyarsanız azda olsa bir para kazancınız olur.

Umarım olumsuz eleştiriyi yapıcı yönde algılarsınız, ben bu girişimde olumlu bir nokta göremedim. Tasarım 2000 blogger tasarımından öte geçememiş.

• Ad soyad ile domain almanın anlamsızlığı; en kötü ihtimal içerik ile ilgili bir isim tercih etmelisiniz.
  • Renk paleti, contrast ve font tipleri aşırı kötü, kullanıcı etkileşimini zorlaştırmış. (Bknz: Ali aslan'ın sitesine hoş geldiniz.)
  • SEO ve arama motorları için optimizasyon yok, metalar eksik, img alt açıklamları eksik, router bilgileri eksik.
  • Mobil uyumluluk sorunları mevcut.
  • Teknik manada yapılmış çokça hata var, uzadıkça uzar bu liste.
Ek olarak fikir zaten ölü bir fikir, ISO paylaşımı yapan hem Türkiye hem global bazlı güvenilen ve aktif kullanıcıya sahip olan siteler mevcut. Konu özgün bir içerik temelli olmadığı için bu siteler ile yarışmanıza imkan yok.

Geri
Yukarı