Web site nasıl yapılır?

Berkay Keskin22

Hectopat
Arkadaşlar merhaba üniversite için hastane yapma projemiz var hayali bir şey olacak ama çok detaylı olmasını istediler ben hastanemize bir de randevu sistemi yapmak istiyorum yani bir site yapmak istiyorum ama gerçek bir site değil yani bunu nereden kolayca yapabilirim? Pek anlamıyorum ama güzel de bir şey ortaya çıkarmak istiyorum.

Arkadaşlar merhaba üniversite için hastane yapma projemiz var hayali bir şey olacak ama çok detaylı olmasını istediler ben hastanemize bir de randevu sistemi yapmak istiyorum yani bir site yapmak istiyorum ama gerçek bir site değil yani bunu nereden kolayca yapabilirim? Pek anlamıyorum ama güzel de bir şey ortaya çıkarmak istiyorum.

Önce figmadan kafandaki tasarımı uygula sonra WordPress üzerinden güzel bir tasarım çıkartabilirsin.

WordPress ile site yapabilirsin. Download XAMPP ile kendi PC'nde kurabilirsin.

universite projelerinde genellikle kullanacaginiz programlama dilini soylemesi gerekiyor yoksa sadece siteyi yayinlamaniz yeterli mi?

Wix altyapısı ile çok daha kolay bir şekilde tasarım yapabilirsin. Başlangıç için en iyi tercih olarak görüyorum. Editörü gayet rahat. Sürükle bırak yapman yeterli. Özellikle Wix içerisinde hazır uygulamalar var. Bunlara randevu uygulaması da dahil. Randevu detaylarını, personelleri vs. Wix'in hazır admin panelinden kolayca yapabilirsin. Tamamen kullanıcı odaklıdır. Eğer siteyi canlı olarak açmak istersen de aylık çok uygun fiyatlara açabilirsin (Bir kahve fiyatı kadar)

Geri
Yukarı