Web site yaparken nasıl bir yol izliyorsunuz?

Berat.xx56

Centipat
Daha fazla  
Web tasarimci arkadaşlar nasıl web siteler yapıyorsunuz örneğin: Semantik bir web sitemi yapıyorsunuz (header main aside footer etiketleri vs) yoksa div etiketi kullanarak mı yapıyorsunuz?

Örneğin Flex yapısını kullanıyor musunuz?
İzlediğim pratik videolarında hem semantik web site yapan var hem de div etiketi display: Block float: Left olarak yapanda var.
Hangisi daha modern tabii ki de semantik ama sorayim dedim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Web tasarimci arkadaşlar nasıl web siteler yapıyorsunuz örneğin: Semantik bir web sitemi yapıyorsunuz (header main aside footer etiketleri vs) yoksa div etiketi kullanarak mı yapıyorsunuz?
Semantik yapıyorum.
Örneğin Flex yapısını kullanıyor musunuz?
Aslında şöyle sitede ki her şeyi yerlerine oturtmak için grid kullanıyorum. Ama content'in içini ise flex ile yapıyorum.

İzlediğim pratik videolarında hem semantik web site yapan var hem de div etiketi display: Block float: Left olarak yapanda var.

Hangisi daha modern tabii ki de semantik ama sorayim dedim.
Semantik olursa daha iyi olur ama başlangıç seviyesi için önemsiz div atın gitsin. Ama eğer ki birisi float:left gibi kod yazıyorsa o videodan direkt olarak çıkın. Belli ki kalitesiz video.

Yeni konular

Geri
Yukarı