Web sitem nasıl olmuş?

Siteyi Blogger üzerinden açtığım için domain ve hosting masrafım olmadı. Alan adımı .com gibi yapmak istersem yıllık 45 TL gibi bir masrafım olacak. Site açacak arkadaşlara Blogger'ı öneriyorum. Ücretsiz bir şekilde bunun gibi siteler açabilir ve ilerde .com gibi uzantılar geçebilirsiniz.
Alan adı neydi hocam?

Evet ben de ileride AdSense'ye başvurmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım.

Hocam AdSense işi biraz sıkıntı. Onaylanması ayrı sıkıntı onaylamadan sonra doğrulaması ayrı sıkıntı. İlk başvurudan ilk paranızı çekene kadarki süreç aylar sürüyor.

Vergi işini nasıl yapıyorsunuz? Ben vergi işi yüzünden web sitesini açmaktan vazgeçmiştim.

Vallahi ne yalan söyleyeyim ben vergi falan bilmiyorum :D. Zaten Google vergiyi kesip direk banka hesabına yatırıyor diye biliyorum. Öğretmenimden öğrenmiştim bu işleri o da bana vergi olayından falan bahsetmedi.

Vallahi ne yalan söyleyeyim ben vergi falan bilmiyorum :D. Zaten Google vergiyi kesip direk banka hesabına yatırıyor diye biliyorum. Öğretmenimden öğrenmiştim bu işleri o da bana vergi olayından falan bahsetmedi.
Hocam Google kesip yatırmıyor. YouTube kazancın için vergi düzenlemesi yapıldı bunun için banka hesabı açıyorsun o hesaba gelen para banka tarafından vergisi alınıp sana yatırılıyor ama bu web siteler için geçerli değil. Belki birkaç çekimden bir şey olmaz ama sürekli gelen parayı vergi memuru takibe alırsa çok büyük memlağ ödemek zorunda kalabilirsin. :D

Hocam Google kesip yatırmıyor. YouTube kazancın için vergi düzenlemesi yapıldı bunun için banka hesabı açıyorsun o hesaba gelen para banka tarafından vergisi alınıp sana yatırılıyor ama bu web siteler için geçerli değil. Belki birkaç çekimden bir şey olmaz ama sürekli gelen parayı vergi memuru takibe alırsa çok büyük memlağ ödemek zorunda kalabilirsin. :D

Bilmiyorum ama AdSense falan hiç öyle bir uyarı yapmadı. Bilgim de yok açıkçası. Zaten 15 yaşındayım AdSense falan babamın üstüne :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı