Web Sitesi Açmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Pavyon

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba; Sağlık kurumunda çalışıyorum bağlı olduğumuz müdürlük bizden web site açılmasını istedi bunu nasıl yapabiliriz acaba, sistemlerle haşir neşirim ama web siteleriyle bir alakam olmadığı için bilgim yok. Masrafları düşük olsun ve örnek bir siteye göre yapılmasını isteyeceğim yapan kişiden kimlerle iletişime geçmem gerek bana bilgi verebilir misiniz?

Mesajım özelden yardım yasak olduğu için silinmiş ancak konu sahibi "yapan kişilerden kimlerle iletişime geçmem gerek" şeklinde yardım istemiş.

Ben özelden iletişime geçmesi gereken yerleri belirtecek yani herkesin görmesi gereken bir yardımda bulunmayacağım. Doğrudan istenilen site hakkında bilgi alıp yapımı için teklif vereceğim.

Mail adresinizi verebilir misiniz?

Mesajım özelden yardım yasak olduğu için silinmiş ancak konu sahibi "yapan kişilerden kimlerle iletişime geçmem gerek" şeklinde yardım istemiş.

Ben özelden iletişime geçmesi gereken yerleri belirtecek yani herkesin görmesi gereken bir yardımda bulunmayacağım. Doğrudan istenilen site hakkında bilgi alıp yapımı için teklif vereceğim.

Mail adresinizi verebilir misiniz?
Steam linki vereyim oradan bana ulaşabilir misiniz? Steam Community :: demoyasin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı