Web sitesi geliştirmek için Windows 10 vs 11

algorithm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16GB Ram
Intel i5-11300H
NVIDIA GeForce GTX 1650
Merhaba, web sitesi geliştirmek için Visual Studio Code ve tasarım işlerim içinde Photoshop CS6 uygulamasını kullanacağım. Sizce bu programlar için Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi tercih edilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Websitesi geliştirmek için işletim sisteminin bir önemi yok. :) Ama tasarımı Photoshop ile yapmanızı önermem. Kimse tercih etmiyor, demode oldu artık.

Windows 11'de işlem gecikmeleri yüksek oluyor. Ram miktarın az ise de Ram darboğazı da yaşayabilirsin. Çünkü Windows 11 aşırı miktarda bellek tüketir, sen de uygulama çalıştırırsan sistem zorlanır, kasar ve işlemler gecikir. Malum not defteri bile Windows 11 üzerinden 100 MB Ram tüketip kasan bir saçmalıktan bahsediyoruz burada.

O yüzden Windows 10 öneririm.

Websitesi geliştirmek için işletim sisteminin bir önemi yok. :) Ama tasarımı Photoshop ile yapmanızı önermem. Kimse tercih etmiyor, demode oldu artık.
Web Tasarımın en kilit noktası Photoshop'tur Yanlış bilgi vermeyin lütfen. Fotoğrafları Web'e uygun hale getirmek için kullanılan en iyi programdır. Tüm Web Tasarımcılar aktif şekilde kullanıyor

Merhaba, web sitesi geliştirmek için Visual Studio Code ve tasarım işlerim içinde Photoshop CS6 uygulamasını kullanacağım. Sizce bu programlar için Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi tercih edilmeli?
Kullanacağınız programlardan yana bir sıkıntı yok. İşletim sisteminin de çok bir önemi yok. Fakat Windows 11 'in Visual Studio Code'da performansı daha iyi araştırabilirsiniz

Teşekkürler arkadaşlar, sanırım çok fark yokmuş Windows 11'e geçicem. Photoshop konusunda tartışmaya gerek yok, sosyal medya işleri için kullanıcam. Figma'yı da biliyorum onuda kullanıyorum cevaplayan herkese teşekkür ederim

Teşekkürler arkadaşlar, sanırım çok fark yokmuş Windows 11'e geçeceğim. Photoshop konusunda tartışmaya gerek yok, sosyal medya işleri için kullanacağım. Figma'yı da biliyorum onu da kullanıyorum cevaplayan herkese teşekkür ederim

İyi karar hocam.
Aslında fark yok ama Windows 11 daha güzel bir arayüze sahip.

Geri
Yukarı