Web sitesi maliyeti ne kadardır?

Benysff

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500U
16GB RAM 3200mhz
RTX 3050 60w
Acer Aspire 7
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, ben bir web sitesi yapmak istiyorum. Tasarımını ben yapacğım. HTML CSS kısmı bende ama bu web sitesini yayımlamak ne kadar tutar? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, ben bir web sitesi yapmak istiyorum. Tasarımını ben yapacğım. HTML CSS kısmı bende ama bu web sitesini yayımlamak ne kadar tutar? Yardımcı olursanız sevinirim.
İstediğiniz içeriğe bağlı olarak değişir. Eğer sadece tanıtım amaçlı olacaksa düşük maliyetli sunucu alınabilir. Sunucu yanında domain için ise ortalama yıllık 60₺ gibi bir ücret oluyor (.com uzantılı ise) onun için İsimtescil: Türkiye'nin En Büyük Domain & Hosting Firması buradan sorgulama yapabilirsiniz.

Tasarım, sunucu vs. ort. 1500 ₺ arkadaşın firmasında. Anladığım kadarıyla sana lazım olan sunucu ve domain. İsimtescil bu konuda bildiğin üzere iyi bir firma, hosting konusunda bir şey diyemem. Biz alman bir firmadan server alıyoruz çünkü.

Tahminim sana domain ve host max. 250'ye patlar.

Arkadaşlar bilgi amaçlı ansiklopedi gibi bir sayfa açmak istiyorum işte güncel haberler yazdığım sağlık konusunda bloglar yazdığım bir sayfa

Arkadaşlar bilgi amaçlı ansiklopedi gibi bir sayfa açmak istiyorum işte güncel haberler yazdığım sağlık konusunda bloglar yazdığım bir sayfa

Kendiniz kullanacağınız için sunucuyu ilk başta yüksek tercih etmenize gerek yok. Alanınız doldukça göreceksiniz ve yetmeyeceğini anladığınız vakitte bir üst hizmete geçiş yapabilirsiniz.

Godaddy'de 1 yıllık hosting'e 1 adet domain hediye ediyor. Bu şekilde 150 TL civarına halledilebilir en ucuz. Sonra da basit bir wordpress uğraşıyla istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

Kendiniz kullanacağınız için sunucuyu ilk başta yüksek tercih etmenize gerek yok. Alanınız doldukça göreceksiniz ve yetmeyeceğini anladığınız vakitte bir üst hizmete geçiş yapabilirsiniz.
İsimtescilde mesela standart hosting paketi 2$'lık yetermi ilk açılışa ve domaini nereden alabilirim.
Godaddy'de 1 yıllık hosting'e 1 adet domain hediye ediyor. Bu şekilde 150 TL civarına halledilebilir en ucuz. Sonra da basit bir wordpress uğraşıyla istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.
Yıllık sadece 150tl yani demi google da arattığımda benim web sitemin çıkması için tasarım kısmı zaten bendd

İsimtescilde mesela standart hosting paketi 2$'lık yetermi ilk açılışa ve domaini nereden alabilirim.

Yıllık sadece 150tl yani demi google da arattığımda benim web sitemin çıkması için tasarım kısmı zaten bendd

Ne kadar alan yeterli olur o konuda tam bir bilgiye sahip değilim. Daha iyi bilen birisi yardımcı olursa daha net bir cevaba kavuşursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı