Web sitesi nasıl kalıcı olarak değiştirilir?

LiveHardDieChill

Centipat
Merhaba, yerel web sitesi editlemem gerek, server üzerinden veya evrensel olarak değil. Açıkçası kız arkadaşıma PS5 almadığıma dair yalan söyledim, hediye geldi dedim. Yaklaşık 14000 TL para harcamışım diğer harcamalarla birlikte. Neyse, benim PayPal'daki bakiye yerini editleyip eski haline getirmem gerek. Sadece ufak bir dokunuş yeterli. PHP veya ona benzer programlama dili bilmiyorum. Normal bir kullanıcı olarak nitelendirseniz bile geride kalırım, o yüzden konuyu biraz açarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncele yapıp orada yazan miktarı değiştirebilirsin de ne istediğini tam anlamadım.

Merhaba, yerel web sitesi editlemem gerek, server üzerinden veya evrensel olarak değil. Açıkçası kız arkadaşıma PS5 almadığıma dair yalan söyledim, hediye geldi dedim. Yaklaşık 14000 TL para harcamışım diğer harcamalarla birlikte. Neyse, benim PayPal'daki bakiye yerini editleyip eski haline getirmem gerek. Sadece ufak bir dokunuş yeterli. PHP veya ona benzer programlama dili bilmiyorum. Normal bir kullanıcı olarak nitelendirseniz bile geride kalırım, o yüzden konuyu biraz açarsanız sevinirim.
Web Developer bununla dene

İncele yapıp orada yazan miktarı değiştirebilirsin de ne istediğini tam anlamadım.
Miktarı değiştirebiliyorum ama bana her web sitesine girdiğimde kaydedecek bir şey lazım. F5'e basınca kaybolmaması lazım.
Tarayıcıya kurdum fakat Edit CSS dediğimde değiştirmek istediğim yer çıkmıyor. Ayrıca ne yaparsam yapayım sayfayı yenileyince eski haline geri dönüyor. Normal Google sayfasında da denedim.

Son düzenleme:
Partnerine harcamani neden gostermek istemedigini anlamasam da beni ilgilendiren bir sey olmadigini bilip cozum birakiyorum.

Tampermonkey kullanabilirsin. Tampermonkey belirli sitelerde kendi yazdigin javascript kodlarini calistirmani saglayan bir eklenti. PayPal kullanmadigim icin sana bunun kodunu yazamiyorum, ancak oldukca kolay bir islem olmali.

Bakiyenin bulundugu html elementini yakalamali, icindeki sayiya 14000 ekleyip uzerine yazmalisin

Partnerine harcamani neden gostermek istemedigini anlamasam da beni ilgilendiren bir sey olmadigini bilip cozum birakiyorum.

Tampermonkey kullanabilirsin. Tampermonkey belirli sitelerde kendi yazdigin javascript kodlarini calistirmani saglayan bir eklenti. PayPal kullanmadigim icin sana bunun kodunu yazamiyorum, ancak oldukca kolay bir islem olmali.

Bakiyenin bulundugu html elementini yakalamali, icindeki sayiya 14000 ekleyip uzerine yazmalisin
Büyük hata ettim, içimdeki çocuğa kandım.

Tampermonkey'i kullanmayı beceremedim. Bilgisayardan çok anlamıyorum, bu olaylar için aşırı giriş seviyesi eğitim seti vesaire önerebilir misin ? Günü kurtarsın yeter.

TamperMonkey'de UserScript yerini açtım. "Kodunuzu buraya yapıştırın" diye bir yer vardı. Oraya Chrome Inspect Element'ten istediğim yerin kodunu alıp yapıştırdım, "// @match" kısmında da tam istediğim site yer alıyor fakat rakamı kabul etmiyor. 14000 ekleme işini de anlamadım. Bir de bu program yazılan scripti kalıcı yapıyor mu o sayfa için ? F5 ile falan gidecekse hiç uğraşmayayım.

Son düzenleme:
Miktarı değiştirebiliyorum ama bana her web sitesine girdiğimde kaydedecek bir şey lazım. F5'e basınca kaybolmaması lazım.

Tarayıcıya kurdum fakat Edit CSS dediğimde değiştirmek istediğim yer çıkmıyor. Ayrıca ne yaparsam yapayım sayfayı yenileyince eski haline geri dönüyor. Normal Google sayfasında da denedim.
Benzer bir eklenti kur bence.

Benzer bir eklenti kur bence.
Hiç yardımcı olmadı ama sağ ol yine de.

Siz bilgili birine benziyorsunuz. Lütfen nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz ? Hazıra konan biri değilim, bir kaynakça belirtseniz yeterli.

Son düzenleme:
Hiç yardımcı olmadı ama sağ ol yine de.

Siz bilgili birine benziyorsunuz. Lütfen nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz? Hazıra konan biri değilim, bir kaynakça belirtseniz yeterli.

Hocam bu başka yöntem fakat arama çubuğunun göstermezseniz sayfayı yenileseniz bile gitmez işinize yararsa anlatmamı istiyor musunuz (arama çubuğunda başka bir şey yazacak)?

Geri
Yukarı