Web sitesi nasıl yapılır?

alperengalip

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nasıl yapılır hiçbir bilgim yok. Nasıl yapılır anlatır mısınız? Yaptığım sitenin hostunu bir bilgisayar üzerinden nasıl yaparım?

Merhaba,
Bir web sitesini sıfırdan mı hazırlamak istiyorsunuz yoksa yayınlama konusunu mu sordunuz?

Sıfırdan hazırlamak istiyor ve kod bilginiz yok ise hazır panellere bakabilirsiniz.

Blog, kişisel veya kurumsal tanıtım siteleri için wordpress, joomla, blogger veya wix gibi,
Eticaret siteleri için opencart veya woocommerance tarzı ücretli/ücretsiz yapıları kullanabilirsiniz

Merhaba,
Bir web sitesini sıfırdan mı hazırlamak istiyorsunuz yoksa yayınlama konusunu mu sordunuz?

Sıfırdan hazırlamak istiyor ve kod bilginiz yok ise hazır panellere bakabilirsiniz.

Blog, kişisel veya kurumsal tanıtım siteleri için WordPress, joomla, blogger veya Wix gibi,
Eticaret siteleri için OpenCart veya woocommerance tarzı ücretli/ücretsiz yapıları kullanabilirsiniz.

Sıfırdan yapmak istiyorum. Bir production şirketimiz var bu şirket için web sitesi kurmayı planlıyorum. Ve nasıl yapıldığına dair hiçbir bilgim yok dediklerinize bakacağım.

Sıfırdan yapmak istiyorum. Bir production şirketimiz var bu şirket için web sitesi kurmayı planlıyorum. Ve nasıl yapıldığına dair hiçbir bilgim yok dediklerinize bakacağım.
anladığım kadarı ile şirket tanıtım sitesi tavsiyem wordpress bakman yolunda olur. Takıldığın bir konu olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı