Web sitesini URL olarak paylaşma

Buyur "dostum", hosting için tıkla ayrıca domain için tıkla. Hayrını görürsün umarım. Yorumunu umarım silmezsin.

Ayrıca ben yıllardır bu işin içindeyim. Remote olarak çalıştığım firmada web developer arkadaşlarım dediğiniz vercel'i kullandılar. Hatta oradan benim için api bile yazdılar. Bildiğim için yazıyorum, bilmediğim için değil.

Ayrıca sana naçizane tavsiyem, bir daha birine tavsiyede bulunacaksan kafasına vurarak değil, tatlı dille vermen.
Tamamdır dostum merak ettiğimden sormuştum 40 TL'yi çöpe atmak için güzel bir yöntem. Domain sitesi çalışmıyor bu arada. Deployment işlerinden pek anlamıyorsunuz sanırım, ben de yıllardır bu işin içindeyim eskiden deployment platformları olmadığı dönemlerde parasını bastırıp hosting alınırdı. Sanırım o zamandan beri kendinize pek bir şey katamamışsınız ki Vercel, Netlify, Cloudflare Pages veya GitHub Pages'in ücretsiz tier'larını çatır çatır kullanabileceğinizi ve hepsinin kendine özgü rendering paradigm'larını kullanarak 40 TL'lik web hostingden katbekat fazla performans alabileceğinizi bilmiyorsunuz. Her development sunucusu için yıllık 40 TL'ye hosting almaya devam hocam, CI/CD'yi de dosyaları SSH'dan sürükleyerek yaparsınız artık.

Son düzenleme:
Tamamdır dostum merak ettiğimden sormuştum 40 TL'yi çöpe atmak için güzel bir yöntem. Domain sitesi çalışmıyor bu arada. Deployment işlerinden pek anlamıyorsunuz sanırım, ben de yıllardır bu işin içindeyim eskiden deployment platformları olmadığı dönemlerde parasını bastırıp hosting alınırdı. Sanırım o zamandan beri kendinize pek bir şey katamamışsınız ki vercel, netlify, Cloudflare pages veya GitHub Pages'in ücretsiz Tier'larını çatır çatır kullanabileceğinizi ve hepsinin kendine özgü rendering Paradigm'larını kullanarak 40 TL'lik web hostingden katbekat fazla performans alabileceğinizi bilmiyorsunuz. Her development sunucusu için yıllık 40 TL'ye hosting almaya devam hocam, CI/CD'yi de dosyaları SSH'dan sürükleyerek yaparsınız artık.

Tartışmanın altında kalmamak için saçmalamaya da başvurmuşsun. 40 TL hoting almaya devam diyorsun ben o firmayı 2 senedir kullanıyorum. Restful API'ler için gayet iyi performans aldım. Ayrıca ben ücretsiz seçeneklere hiçbir ön yargıda bulunmadım. Hatta Amazon web servislerini önerdim senin önerdiklerine kıyasla. Bir daha bilmediğin konularda öne atlamaya çalışma. Ayrıca sana tekrardan tavsiye ediyorum. Bir daha birilerine tavsiyede bulunacaksan bunu tatlı dille söyleyeceksin.

Tamamdır dostum merak ettiğimden sormuştum 40 TL'yi çöpe atmak için güzel bir yöntem. Domain sitesi çalışmıyor bu arada. Deployment işlerinden pek anlamıyorsunuz sanırım, ben de yıllardır bu işin içindeyim eskiden deployment platformları olmadığı dönemlerde parasını bastırıp hosting alınırdı. Sanırım o zamandan beri kendinize pek bir şey katamamışsınız ki vercel, netlify, Cloudflare pages veya GitHub Pages'in ücretsiz Tier'larını çatır çatır kullanabileceğinizi ve hepsinin kendine özgü rendering Paradigm'larını kullanarak 40 TL'lik web hostingden katbekat fazla performans alabileceğinizi bilmiyorsunuz. Her development sunucusu için yıllık 40 TL'ye hosting almaya devam hocam, CI/CD'yi de dosyaları SSH'dan sürükleyerek yaparsınız artık.

Ayrıca domain sitesi gayet iyi çalışıyor. Üyelik sistemi bulunmadığı için adımları dikkatli ve sırayla yapman gerekiyor. Sırası bozulduğunda Domain'i sana vermiyor. Defalarca o siteden domain aldım. Yine bilmeden konuşmuşsun tebrik ederim. Ha bu arada sakın tartışmanın altında kalma patlat bir tane daha yorum :)

Son düzenleme:
Ayrıca ben ücretsiz seçeneklere hiçbir ön yargıda bulunmadım.
"Ücretsiz şeylerle uğraşmaya değmez." ne demek oluyor o zaman? Restful API cümlesinden sonra koptum. Hiçbir şey bilmediğin çok belli oluyor. İyice komik bir hal almaya başladın, vakit harcamaya değmezsin. İnsanlara gereksiz yere ücretli hosting paketlerini dayatmaya çalışma yeter.

"Ücretsiz şeylerle uğraşmaya değmez." ne demek oluyor o zaman? Restful API cümlesinden sonra koptum. Hiçbir şey bilmediğin çok belli oluyor. İyice komik bir hal almaya başladın, vakit harcamaya değmezsin. İnsanlara gereksiz yere ücretli hosting paketlerini dayatmaya çalışma yeter.

4 senelik deneyimli bir senior mobil uygulama geliştiricisiyim. Ben sana tatlı dille yaklaşırken sen üslubunu bozuyorsun. Beni tanımamana rağmen böyle bilgisizce söylemlerde bulunmaktan vazgeç. Asıl sana yeter.

Tekrardan söylüyorum. Bir daha birine tavsiyede bulunacaksan tatlı dille, üslubunu bozmadan "kesin" vs. gibi söylemlerden kaçınarak söyleyeceksin. Bunu öğreneceksin. Technopat Sosyal üyelerine yakışmayan bir tavır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı