Web tasarım için video önerisi

youtuberadayi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, web yazılım için YouTube'dan önerebileceğiniz güzel, anlaşılır bir video var mı?
Yazılımla ilgili hiçbir bilgim yok, sıfırdan ileri seviyeye doğru olan eğitim videoları var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, web yazılım için YouTube'dan önerebileceğiniz güzel, anlaşılır bir video var mı?
Yazılımla ilgili hiçbir bilgim yok, sıfırdan ileri seviyeye doğru olan eğitim videoları var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Udemy Levent Ertunalılar'ın kursu var 0'dan ileri seviye HTML CSS JS. YouTube'da yakın kampüs kanalı var HTML CSS. BTK Akademi'ye bakabilirsin. Bunlar Türkçe kaynaklar tabii İngilizce ayrı bir dünya ingilizcen varsa İngilizce kaynaklara yönelmen daha doğru olur.

İngilizceniz varsa bu video ve yol haritalarını takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sitenin ön yüzü için yol haritası: Frontend Developer Roadmap
Sitenin arka yüzü için yol haritası (Veri tabanlari, veri işleme vs.): Backend Developer Roadmap

Türkçe ise ben bu kursu kullanmıştım isterseniz ona da bakabilirsiniz. Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi (Düzenleme: Bu kurs eski bu arada. Daha güncel bir tane bulmanızın yararı olur.)

@AlperShal @The Tribal Chief @I am Negan
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, çok sağ olun. Maalesef İngilizcem yok. İngilizce olmadan bu işi başarmak mümkün müdür ? Yani sadece videolar izleyip, pratik yapıp bu işte ilerleme kat edebilir miyiz ?
Ben size bu yoldan geçmiş biri olarak söyleyeyim. Mümkün ama Almanya'ya gitmek için yürümek mi isterseniz arabaya binmek mi? Bir sorun yaşadığınızda Türkçe kaynak bulmak imkansız gibi. İngilizce aradığınızda 20 tane forumda cevap çıkacak karşınıza. O yüzden kesinlikle ilk önce İngilizce öğrenin. Uğraşa değmez öbür türlü.

@AlperShal @The Tribal Chief @I am Negan
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, çok sağ olun. Maalesef İngilizcem yok. İngilizce olmadan bu işi başarmak mümkün müdür ? Yani sadece videolar izleyip, pratik yapıp bu işte ilerleme kat edebilir miyiz ?
Attığım BTK Akademi kursu tamamen devlete ait, Türkçe ve ücretsiz. E-Devlet ile giriş yapabilirsin.

Ben size bu yoldan geçmiş biri olarak söyleyeyim. Mümkün ama Almanya'ya gitmek için yürümek mi isterseniz arabaya binmek mi? Bir sorun yaşadığınızda Türkçe kaynak bulmak imkansız gibi. İngilizce aradığınızda 20 tane forumda cevap çıkacak karşınıza. O yüzden kesinlikle ilk önce İngilizce öğrenin. Uğraşa değmez öbür türlü.
Dediklerinizi dikkate alacağım, vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Attığım BTK Akademi kursu tamamen devlete ait, Türkçe ve ücretsiz. E-Devlet ile giriş yapabilirsin.
Dediklerinizi uygulayacağım, tekrardan çok teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı