Kapalı Web tasarımcı iş ortağı arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İş yükünü azaltmak için. Penetrasyon testleri için gereken zamandan haberiniz var mı? Ayrıca bazı penetrasyon araçları çok fazla CPU ve RAM tüketiyor. Bu yüzden frontend işleri için fazla zaman kalmıyor. Ayrıca frontend yazan çoğu geliştirici tek seferde para kazanırken ben uzun vadede para kazanmayı ve bunu kısa zamanda gerçekleştirmeyi vaad ediyorum.

Yavaş yavaş çevremizi geliştireceğiz. Hukuk fakültesinde okuyorum ve çoğu arkadaşım yeni avukat olacaklar. Eğer birkaç kişinin sitesini geliştirip müşteri memnuniyeti sağlarsak çemberimizi genişleteceğimize inanıyorum. Ayrıca yakın zamanda bilişim hukuku ile ilgilenen ünlü bir avukatın yanında staja başlayabilirim. Bunun gibi networkümüz de mevcut.
Uzun süre geçmiş fakat yine de yazmak istedim. Klasik bir web tasarımcının kullanacağı araçlar bellidir. Kullanacağı eklentiler vs. bellidir. Basit bir wordpress kurulumunda ne gibi penetrasyon uygulanabilir ki veya ne kadar zaman alabilir? Günümüzde wordpress için nmap exploiti veya acunetixin bünyesinde barınan açık çeşidi çok az. Ki sunucu güvenliği konusunda Apache kullanan kişi sayısı da az nginxte dizin koruması gibi şeyleri otomatik kapatıyor zaten. Hala bu konuda çalışmalarınız sürüyor mu?

Uzun süre geçmiş fakat yine de yazmak istedim. Klasik bir web tasarımcının kullanacağı araçlar bellidir. Kullanacağı eklentiler vs. bellidir. Basit bir wordpress kurulumunda ne gibi penetrasyon uygulanabilir ki veya ne kadar zaman alabilir? Günümüzde wordpress için nmap exploiti veya acunetixin bünyesinde barınan açık çeşidi çok az. Ki sunucu güvenliği konusunda Apache kullanan kişi sayısı da az nginxte dizin koruması gibi şeyleri otomatik kapatıyor zaten. Hala bu konuda çalışmalarınız sürüyor mu?
Bir ortağım var ve ciddi para kazanıyoruz. Kurumsal hizmet vermeye başladık bile. Konuyu yeşillendirmeniz iyi oldu, raporlayayım da kapansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı