Web tasarımı ve kodlama vs Bilişim güvenliği vs Bilgisayar Teknolojisi vs Bilgisayar Programcılığı

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, tercih yapacağım da;

Web tasarımı ve kodlama.

Bilişim güvenliği teknolojisi.

Bilgisayar teknolojisi.

Bilgisayar programcılığı

Bölümleri arasında kaldım. Sizce hangisine gidilir? DGS ile yazılıma geçmeyi düşünüyorum onun için hangisi daha iyi olur yardımcı olursanız iyi olur.

Teşekkürler.

Marmara Bilgisayar Programcılığı yazma. Kocaeli yazabilirsin devlette okumak istiyorsan. İkisinde de bulundum Kocaeli daha iyi.

Bilgisayar programcılığı okuduktan sonra işe girdinmi girdiysen yazılımla alakalı bir işmi?
Şu anda Memorial Sağlık grubunun genel müdürlüğünün IT departmanında staj yapıyorum. Ama bunun okulumla bir ilgisi yok. Marmara Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.

Şu anda memorial sağlık grubunun genel müdürlüğünün ıt departmanında staj yapıyorum. Ama bunun okulumla bir ilgisi yok. Marmara bilgisayar programcılığı mezunuyum.

Hocam bilgisayar programcılığı mezunu olarak stajda neler yapıyorsunuz? Staj yaptığınız yer mezun olduktan sonra size iş imkanı sunuyorumu. Ve memmun musunuz okuduğunuz bölümden.

Hocam bilgisayar programcılığı mezunu olarak stajda neler yapıyorsunuz? Staj yaptığınız yer mezun olduktan sonra size iş imkanı sunuyorumu. Ve memmun musunuz okuduğunuz bölümden.
Staj yaptığınız yer size hangi bölümde staj imkanı verirse orada yapıyorsunuz. Ben Sistem Destek biriminde staj yaptım. İşi öğrendim, çabaladım ettim fakat bana iş imkanı sunmadılar. Halbuki Sistem Destek kısmında personel açığı da vardı. Bu işler referansla oluyor, istediğiniz kadar vasıflı olun referans olmadın mı sizden kötüsü yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı