Web tasarımım nasıl olmuş?

Hocam "Bootstrap" kullanmanızı öneririm, hem hızlıca bir sürü CSS kodu yazmaktansa bir "class" ile işinizi halledebilirsiniz. Güzel bir yanı da yapısı "Responsive" olduğu için "Responsive" ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Ellerine sağlık, gelişmelerinin devamını bekliyoruz dostum :)

Böyle devam sağdaki konu başlıklarını soldan boşluklu yaz ayrıca border-radius'u çok kullanmışsın konu başlığının solundaki görsellerdeki border-radius'u biraz azaltırsan daha iyi olabilir ayrıca hemen altındaki metin de çok yapışık duruyor biraz içten boşluk koyabilirsin.

1617020980518.png

Dedikleriniz gibi yaptım şimdi nasıl?

Dosya Ekleri

• 1617020767348.png
    1617020767348.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 40
Bootstrap öğrenin, hazır templateler üzerinden düzenleme yapın. Bakın gençler bu işin mantığı şöyle, yapılmış şeyleri yeniden yapmaya Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Artık hazır farklı tasarımları sentezlemeyi başarabilen kişilere ihtiyaç var. Dediğim gibi Bootstrap & Laravel & Codeignter üzerinde harikalar yaratabilirsiniz..

Bootstrap öğrenin, hazır templateler üzerinden düzenleme yapın. Bakın gençler bu işin mantığı şöyle, yapılmış şeyleri yeniden yapmaya Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Artık hazır farklı tasarımları sentezlemeyi başarabilen kişilere ihtiyaç var. Dediğim gibi Bootstrap & Laravel & Codeignter üzerinde harikalar yaratabilirsiniz.

Bootstrap galiba tam anlayamadım. Ben CSS ezberleyeceğime class adı mı ezberleyim. Nasıl daha efektif kullanacağımı anlayamadım.

Geri
Yukarı