Web Üzerinde Animasyon

Baldi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar mühendisliği okumaktayım. Web programlama dersinde bir ödev verildi. Ödev konusu bir web sayfasında herhangi bir animasyon yapma. Bu animasyon bölüm dersleriyle ve bu dersler içerisinde herhangi bir konuyla ilgili olacak. Bende algoritmalar dersi içerisinde sıralama algoritmaları konusunu seçtim. Quick sort, bubble sort, selection sort vb. Bu algoritmaları anime etmem gerek. Örneğin sütunlar yer değiştirerek kullanıcıya bunları göstermem lazım. Sıralamaya başlamadan önce random veya elle sayıları eklemem lazım. Pek bir bilgim yok dersi ilk defa alıyorum. Web sitesi yapmıştım stajımda ama bu şekilde animasyon gibi şeylerle uğraşmamıştım. Bu ödevi yapabilmek için neler yapmam gerek? Ne indirmeliyim? Hangi programlara bakabilirim? Hazır kod bulabilir miyim? Nasıl bir yol izlemem lazım? Yardımcı olursanız çok sevinirim okulu bitirmek için bu ödeve ihtiyacım var. Final puanıma çok fazla etkisi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Html+Css kullanabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu kendin ayarlayarak farklı şeyler deneyerek yapabilirsin.

Edit: Yeni fark ettim 2019'da atılmış, geçmiş olsun.

Teşekkür ederim yorum için. Okulum bitti. Ödevinde çok güzel bir şekilde üstesinden geldim. Bitirme projemi de bunun geliştirilmiş hali ile bitirdim. 1 yılı geçmiş yine görüp cevap verdiniz için sağ olun. Forumunda ne kadar sosyal olduğunu görmüş olduk.

Geri
Yukarı