Webdenal sitesi güvenilir mi?

Reiko777

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Webdenal sitesinden bu ürünü almayı düşünüyorum. Site güvenilir mi ? Siteyi daha önce duydum da pcdepo, hızlıal falan gibi siteler sakata düştükleri için mağdur olmak istemedim. Almak istediğim ürün : Logitech C270 WEBCAM Webcam budur. Bu ürün nasıldır? Fiyat dolaylarında önerebileceğiniz başka model varsa sevinirim. İyi forumlar.

Webdenal'dan alisveris yapabilirsiniz. Hizmet, kalite ve fiyat konusunda iyidirler. Pcdepo, Hizlial iflastan dolayi o duruma dustuler yoksa normal zamanda gozu kapali urun alabileceginiz yerlerdi.

Sağolun hocam bende kullanıyorum şuan. Ancak yazılım ayarı konusunda emin olamadığım kısımlar var. Diğer donanımlar kısmına soru açmıştım bir bakıp yardımcı olabilir misiniz?

24 Nisan pazar günü verdiğim Corsair Obisidian 250D kasa ve Thermaltake Smart Power 550W güç kaynağı siparişim 26 Nisan salı yani bugün elime ulaştı. Gayet memnun kaldım webdenal sitesinden. Güç kaynağı vatanbilgisayar ile aynı olsa da kasa birçok siteden en az 75TL daha ucuza gelmiş oldu. Bundan sonra da fiyat konusunda avantajlı gördüğüm ürünleri alma konusunda tereddüt yaşamam.

Webdenal sitesinden : RAM, SSD, güç kaynağı, sıvı soğutma, ekran kartı aldım. Pazar verilen sipariş hepsi birlikte salı günü elime ulaştı. Arkadaşlarıma da 8 gb ram modülleri(10 kişiye falan) aldırdım ram fiyatları oldukça iyi bu sitede

Ben Asus ROG Gladius mouse aldım, yedek omron anahtarları ve yedek kablosu kutu içeriğinde yoktu. Ayrıca kutu üzerinde NOT FOR SALE yazıyordu. Ama mouse da bir sıkıntı olmadığı için iadeyle falan uğraşmak istemedim. Benim güvenimi sarstı açıkcası. Bence Webdenal' dan alışveriş yapmayın ne olacağı belli olmaz.

Webdenal' dan bir ssd aldım, ssd bad sektörü oluştu. Ürünü kendilerine göndermem istendi kargo anlaşmaları olmasına rağmen kargo ücretini kendim ödedim. Ürünü 1 aydır bekliyorum halen gelmedi. Böyle sorunlar webdenal var.
Bugün ürün ücretini iade edeceklerini belirtiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı