Webdenal sitesi güvenilir mi?

Ürün sipariş verdim bende bu siteden. İlk günden arızalı ürün ulaştı elime. Geldiği gün irtibata geçtim ve kaba ve hoş olmayan bir dil ile karşılaştım telefonda. Hiçbir şekilde iade kabul etmediklerini ve etmeyeceklerini söyleyip durdular. Arızalı ürünü geri gönderdim 1 aydan fazla bekledim ve bu süreçte bana herhangi bir bilgi verme gereksinimi bile duyulmadı. Ürünün kapıma geldiği güne kadarda kendilerinden hiçbir bilgi alamadım tabi. En sonunda bana gelen bilgide ise yeni ürün gönderildiği söyleniyordu lakin gelen ürünün kutusunun açılma yerinde parmağım kadar yırtıklar ve daha önce açılmış olmasından dolayı kutunun açılma yerlerinde eğrilme damar gibi bir çok deformasyon mevcuttu. Hal böyle olunca ürünü teslim almadım ve geri gitti. Arızalı üründen sonra bu seferde açılmış ürün için tekrar irtibata geçtim ve yine kaba bir dil ile karşılaştım. Bu seferde duyduğum tek laf iade yok oldu tabi. Göndereli 1 ay oldu ve hala daha bekliyorum. Yani kısacası arızalı, açılmış ürün gönderilse bile hiçbir şekilde iade söz konusu olmuyor. Bundan sonra heyecan aramaya, paramla rezil olmaya, 2 ayımı çöpe atmaya hevesli olmadığım için ilk ve son deneyimim oldu diyebilirim.

Son düzenleme:
webdenal ( fgg makina) üst model ürün satışa koyup, alt model ürün gönderiyor. Değişim yapılmasını talep ettiğinizde, doğru ürünü göndermiyor, sadece ücret iadesi yaparız diyor. Uğraşıp durun işiniz yoksa. Benim başıma geldi. Sikayetvar.com'a baktım bir çok kişi bu durumu yaşamış. Herhalde çalışma şekilleri böyle.

Hort.

webdenal ( fgg makine) üst model ürün satışa koyup, alt model ürün gönderiyor. Değişim yapılmasını talep ettiğinizde, doğru ürünü göndermiyor, sadece ücret iadesi yaparız diyor. Uğraşıp durun işiniz yoksa. Benim başıma geldi. Sikayetvar.com'a baktım birçok kişi bu durumu yaşamış. Herhalde çalışma şekilleri böyle.

Geri
Yukarı