Webm uzantısını MP4 yapmak

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, PS5 üzerinde 4K 60FPS kayıt alıyorum video uzantısı .webm oluyor. Bunu kalite kaybetmeden nasıl MP4'e dönüştürebilirim?
WinRAR açip içine atip uzantısını MP4 yaptım dosya çalışıyor fakat Vegas Movie Studios kullanıyorum, böyle yapınca kabul etmiyor dosyayı. Webm hali ile de kabul etmiyor.

1614949868333.png

Selamünaleyküm arkadaşlar, PS5 üzerinde 4K 60FPS kayıt alıyorum video uzantısı .webm oluyor. Bunu kalite kaybetmeden nasıl MP4'e dönüştürebilirim?
WinRAR açip içine atip uzantısını MP4 yaptım dosya çalışıyor fakat Vegas Movie Studios kullanıyorum, böyle yapınca kabul etmiyor dosyayı. Webm hali ile de kabul etmiyor.

Eki Görüntüle 907674
Adobe Media Encoder yapabiliyor onla deneyin.

HandBrake programı ile videoyu dönüştürebilirsiniz. Bire bir aynı kalite olması pek mümkün değil fakat aynı codec, 2-pass seçeneği ile aynı bitrate değeri ve yavaş/orta ayarda encode ederseniz en yakın kaliteyi yakalarsınız.

Bu arada HandBrake'i ilk kez yükleyecekseniz uygulama içi ayarlardan MP4 uzantısını "Otomatik seç" yerine "Her zaman MP4 kullan" olarak değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı