Webmoney Kapandı mı?

CC76

Kilopat
Merhabalar, Escape From Tarkov isimli oyunu kendi sitesinden almak istiyorum. xSolla üzerinden satış yapıyor. Amazon Pay ile ödeme yöntemini seçince fiyat 51 Dolar, Master Card seçince 44 Euro ve Webmoney seçince ise fiyat 44 Dolar oluyor. Webmoney kullanan var mı? Webmoney kapandı, üye olurken TC resmi falan istiyor gibi şeyler okudum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Webmoney bazen kapanıyor bende Webmoney üzerinden bir işlem yaparken kapanmıştı bundan 2 ay önce. Dün bir işim oldu Webmoneyden sorunsuz oldu işlemim. Biraz bekleyin düzelir.

Webmoney bazen kapanıyor bende Webmoney üzerinden bir işlem yaparken kapanmıştı bundan 2 ay önce. Dün bir işim oldu Webmoneyden sorunsuz oldu işlemim. Biraz bekleyin düzelir.

Sadece 1 defalık oyun almak için kullanacağım. Üye olurken veya ödeme yaparken TC falan istiyor mu?

Webmoney üye oldum, Dolar WMZ cüzdanı açtım ama para yükleyemiyorum. Bi yardımcı olur musun? Kartımı giriyorum başka yere yönlendiriyor orda harita falan çıkıyor.
Dostum bende oradan hesap açmadım sadece csgolive, topskin gibi sitelere para attım. Bende o kadar iyi bilmiyorum. Konuyu öne çıkarırsan iyi olur belki başkaları da görür.

Geri
Yukarı