Website fikir önerisi

ferhatunvr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 5, 6 yıldır web siteleri açıyorum ve tasarım yapıyorum. Bu aralar blog sitesi açmayı düşünüyorum fakat aklımda konu yok. Bu yüzden sizlere danışmaya karar verdim.

Sizce ne hakkında blog sitesi kurmalıyım? Teknoloji, oyun, indirme konularını eleyin, çünkü tonlarca tutmuş siteler bulunmakta bu konular üzerine. Değişik sıra dışı fikirleriniz var ise lütfen benimle paylaşın.

Şimdiden yardımcı olan tüm Technopat ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma gelen bir fikir yok. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayacak bir site düşün. İnsanlara zaman tasarrufu sağlayacak bir site olabilir. Veya ek gelir imkanı sağlayan bir yer olabilir. Bu gibi şeylerin daha çok işe yarayacağını düşünüyorum.

Yanlış anlama ama bana kalırsa saçma bir başlık olmuş. Çünkü çok önemli bi konu. Site açılır, satarım yapılır bi çare. Önemli olan içerik, fikir. Yani değişik sıra dışı fikiri olan gelip buraya yazacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı