Websitem için isim önerisi istiyorum

Biraz daha düşünürsen belki güzel isimler bulabilirsin. Maalesef her alan adı uygun değildir. düşündüğün bir alan adını senden önce biri almış olabilir. Başkasına satılmış bir alan adını alamazsın. Bu yüzden aklına gelen alan adlarını Bu sitenin arama kısmına yazıp satılmışmı öğrenebilirsin. Sana tavsiyem, Alacağın alan adının sonu ".com" ile bitsin. ".net" gibi alan adı sonlarıda oldukça dikkat çekici olsada benim sana tavsiyem ".com". Alacağın alan adının 3-15 harf aralığında olmasını tavsiye ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İftar zamanı yaklaştı hepinize hayırlı ramazanlar...

Biraz daha düşünürsen belki güzel isimler bulabilirsin. Maalesef her alan adı uygun değildir. düşündüğün bir alan adını senden önce biri almış olabilir. Başkasına satılmış bir alan adını alamazsın. Bu yüzden aklına gelen alan adlarını Bu sitenin arama kısmına yazıp satılmışmı öğrenebilirsin. Sana tavsiyem, Alacağın alan adının sonu ".com" ile bitsin. ".net" gibi alan adı sonlarıda oldukça dikkat çekici olsada benim sana tavsiyem ".com". Alacağın alan adının 3-15 harf aralığında olmasını tavsiye ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İftar zamanı yaklaştı hepinize hayırlı ramazanlar...
Zaten com alacaktım.
Benden nefret eden biri teknodog yapar. Olmaz maalesef.
siradisiteknoloji.com ?
Hocam iyi de paylaşacağım haberler normal.
Misal shiftdelete çok güzel bir isim. Egzotik bir şey lütfen.

Zaten com alacaktım.

Benden nefret eden biri teknodog yapar. Olmaz maalesef.

Hocam iyi de paylaşacağım haberler normal.
Misal shiftdelete çok güzel bir isim. Egzotik bir şey lütfen.
Controlaltdelete.com?
uwuweweweonyetenweweugweuhemosaslateknoloji.com
Bu olsun hocam şaka şaka, ama cidden hem ilginç hem akılda kalıcı nasıl olacak.
Bence gayet güzel bir alan adı. Benimde henüz siteme bağlamadığım 62 harfli saçma bir alan adım var. Aldığıma pişman değilim : )

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı