Websiteme devam etmeli miydim?

Zaten bir arkadaşımdan yardım istemiştim fakat 1 - 2 haber yapıp bırakmıştı. Eski hevesim kalmadığı için şu anlık siteyi tekrar açmamaktan yanayım. Fakat ne olacağı belli olmaz.
Bu işi eskiden severek yapıyordun ve şimdi artık istemiyorsan biraz bekle isteğin gelirse yaparsın yine.

Eski hevesim kalmadı artık. 😔
Kapattığınız websitesini, yazdığınız konu mesajında yer vermiş olduğunuz olay akışını da göz önünde bulundurarak değerlendirmeye çalıştığımda şahsen beğendiğimi söyleyebilirim fakat haber yayınlamaktan keyif almıyorsanız, size göre değilse ve bu yönde isteğiniz kalmadıysa bence çok da zorlamanıza gerek yok.

Hevesinizin kaçması çok da şaşırtıcı değil bence zira üzerinden uzun bir süre geçmiş ve doğal olarak da o zamanki şevkiniz, bugüne gelene dek giderek azalmış. Sürdürmekten keyif almadığınız bir tema doğrultusunda açmış olduğunuz bir websitesine zaman ayırmak ekstra efor harcatacaktır.

Şahsen düşüncelerim sadece yazdıklarımdan ibaret. En nihayetinde siz bilirsiniz, işinize karışıp da websitesi hakkında uzun vadede tasarladığınız bir planınız varsa yahut da olursa olumsuz yönde etkilemek istemem.

İnternet sayfanda ciddi özgünlük problemleri varmış. İçeriklerini kopyala&yapıştır yapman senin siteni büyük zarara uğratır. Bu da benden sana bilgi olsun. İnternet sitenin bir diğer mevzusu da göz yorması.. ayrıca sitenin başında tekno ve sonunda tr uzantıları okuyucu kişisi tarafından pek sevilmez onun yerine "jenerik"yani akılda kalıcı bir domain daha uygundur. Senin sitenin ismi üzerinden örnek verirsek, "teknohaber.com/org/net" gibi daha yalın olması domainin ziyaretçinin aklında kalmasını ve bir daha uğramasını sağlar. Ben olsam bu domaini bir daha almazdım zaten kapandığı için aynı domain ismiyle alma derim daha yalın opsiyonları değerlendirmelisin. Sadece bunu senin için değil, forumda bu mesajı okuyan herkesin bilgilenmesi için genel bilgileri verdim. Umarım sen de yararlanmışsındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı