Çözüldü WebStorm kasma hissiyatı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

miXdeN

Femtopat
Arkadaşlar, diğer IDE'lerde böyle bir şey yaşamadım ama WebStorm'da Monitor Hz'min altına düşüyor gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım, bir çözümü var mı?
İşlemci: AMD R5 1600
RAM: 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@miXdeN hocam o zaman yapabileceği bir şey yok bende de ara sıra takılmalaro oluyordu o yüzden VS Code geçtim.
@miXdeN hocam arka planda çalışan uygulamalar varsa onları kapatmayı deneyin ve neden VS Code kullanmıyorsunuz bence o çok daha iyi.

Webstorm daha iyi bana göre arka plan da uygulama yok bilgisayar zorlanmiyor işlemci kullanımı %20'yi aşmiyor.

Webstorm daha iyi bana göre arka plan da uygulama yok bilgisayar zorlanmiyor işlemci kullanımı %20'yi aşmiyor.

Kasma değil de zaten VS Code göre falan daha az akıcı.

@miXdeN hocam o zaman yapabileceği bir şey yok bende de ara sıra takılmalaro oluyordu o yüzden VS Code geçtim.

@miXdeN eğer çözüm olduğunu düşünüyorsanız hocam raporlarsanız sevinirim kolay gelsin.

Teşekkürler Allah'a emanet ol herhalde optimizasyon sıkıntısı var tanıdıklarımda olmuyordu böyle bir şey iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı